beyaz show

valla bu başlığı bekliyordum biri açsın diye.. ;) evet ben beyaz showu daha çok seviyorum.. yusuf yusuf tiplemesi hoş olmuş ama o eski hüsmen dayılar psikopat falan daha iyiydi bence. : ):

ahahahha evet.. .. ama kim önlem alıcak.. sevgili aptal çıtır kızlarımız onu avlukaya almışlar .... . . . . . bide şunu unutmuşsun türkü söylemeye falan çalışmasın.. . ..

duman ın konuk olarak katıldığı programını izledikten sonra hem beyazdan hemde dumandan tiksindim...çok gereksiz bi adam bu beyaz..yok edilmeli :twisted:

morvesuni demiş ki:
ahahahha evet.. .. ama kim önlem alıcak.. sevgili aptal çıtır kızlarımız onu avlukaya almışlar .... . . . . . bide şunu unutmuşsun türkü söylemeye falan çalışmasın.. . ..

ne güzel unutmuştum onun türkülerini niye aklıma getirdin ki :)

yener demiş ki:
morvesuni demiş ki:

ne güzel unutmuştum onun türkülerini niye aklıma getirdin ki :)
yenercim demek ki senin beynini yeterince .ikmemiş :D o yüzden unutmuşsun.. şöle 5 10 saniye dinle fazla deil ama.. sonra hiç unutmazsın gece rüyalarına falan girer .. gemileyde talim vayyyyy :LOL:

Hani benim Veeeceeeğğğbim, savı liva veeeğeeeceeeeğğbbimm, kavakola gideceğğvvviimmmm.... ahahaha bu ne be! Demek ben de unutamamışım HAyırrrrr!!!!

son yillarda kalitesinin dustugunu goruyorum ama husmen gibi tiplemeleri hostu...ya herkes bahsediyor o Duman'in konuk oldugu programi bi ben izleyemedim galiba ...

eskiden iyidi ama artık berbat.o saatlerde rakip program olmadığından beyaz rahat davranıyor benim gibilerde tv yi kapatıyor.artık izlenmiyor.

ilk çıktığı dönem bi ışık wardı zat-ı muhteremde ama baktı materyal bitio werdi kendini tiplemelere.o da götürdü baya.bundan sonrası allah kerim.fazla bi ömür weremiyorum,çünkü taş misali cüssesinden fazla su çıkardı beyaz.bu aralar dikkat edin bol bol şarkı dönüo programda.eee tabi bi yere kadar???

Bence oyunculuk konusunda çok başarılı. Çok farklı özellikleri taşıyan tipleri başarıyla oynayabiliyor. Okan Bayülgen gibi kendini beğenmiş ve kompleksli de değil ayrıca.

eskiden izlerdim ben psikopat tiplemesi çok iyiydi artık izlemiyorum ama bunun kaliteyle falan alakası yok hep bişeyler çıkıo kaynıo arada ;) tabi hala çok iyi olduğuna eminim..

Geri