Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Bu başlığı ben daha öncede açmıştım ama heryeri gezdim bulamadım...Bir daha buraya açıyorum, eğer bu başlık hala bir yerlerde varsa özür diliyorum şimdiden... (bu arada başlıkları doğru yere açmakta zorluk çekiorum açıkçası... inşallah doğru yere açmışımdır bu sefer :) :) :) yok ama yok doğru :)

Neyse ben bi tane reklamdan bahsedeyim.Çok gıcık kapıyorum o reklamdan.Bi bez reklamı markasını hatirlamıyorum.İki tane çocuk var sanırım Serdar Ortaç'ın bi şarkısının sözlerinin değiştirerek söylemişler falan...sinir o reklam ya :evil: bide o incecik sesleriyle kulağınızı tırmalarlar ya !!! :evil: :evil: öööööeeeeeeeğğ!!

SOAD demiş ki:
Neyse ben bi tane reklamdan bahsedeyim.Çok gıcık kapıyorum o reklamdan.Bi bez reklamı markasını hatirlamıyorum.İki tane çocuk var sanırım Serdar Ortaç'ın bi şarkısının sözlerinin değiştirerek söylemişler falan...sinir o reklam ya :evil: bide o incecik sesleriyle kulağınızı tırmalarlar ya !!! :evil: :evil: öööööeeeeeeeğğ!!

cidden bende sinir oluyordum o reklama ya.. allahtan artık fazla verilmiyor televizyonlarda ;) birkaç ay önce panda'nın reklamı vardı "donduğma vaamı donduğma" onu seviyordum ben.. bu aralar yok fazla güzel reklam bana göre.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir ara Cem Yılmaz çok komik ve eğlenceli reklamlar çıkarmıştı art arda.Onların arkasının gelmesini istiyorum ben yav....

Bir de bir reklam var ya!Gene marka hatırlamıyorum bir araba robota dönüşüyo sonra dans ediyo falan.. oda güzel bak! : )

SOAD demiş ki:
Bir de bir reklam var ya!Gene marka hatırlamıyorum bir araba robota dönüşüyo sonra dans ediyo falan.. oda güzel bak! : )

Citroen C4 un reklamı o bende çok beyendim ama araba Rap yapiyo kafa sallasaydı daha güsel olurdu 8)

ben en çok peugeot un reklamına hastayım hani hintli genç arabayı çarpıp yamultup gazatedeki peugeot a benzettiği reklam süperrrr...

Genjuro demiş ki:

Citroen C4 un reklamı o bende çok beyendim ama araba Rap yapiyo kafa sallasaydı daha güsel olurdu 8)

ben en çok peugeot un reklamına hastayım hani hintli genç arabayı çarpıp yamultup gazatedeki peugeot a benzettiği reklam süperrrr...

Valla ya eski diye aklıma gelmedi ama oda güzel...

abidur dur aklımagelip duruyo ya
Dışbank reklamları

BBg evini yapmışlardı her izlediğimde kopuyorum
yeter ya yeter hep oynuyosunuz kameralara :LOL:

:arrow: Ne Dinliyorum ? = Rammstien - İch Will :arrow:

ya ben bu arçelik demek yenilik demek dırı dıt dıt olayına acaip sinir oluyorum..o acaip konuşan ufak yaratık ayrı bi olay yani..

hoşuma giden peugeot 307 reklamı vardı hani başka arabası olan onu görünce utanıyodu falan..hatta sonunda bi araba çalıların arasından kaçıyodu... :LOL:

:D
Son bir iki yılda yapılan en iyi reklamlar hep otomobil reklamları, gercekten çok iyi işlere imza atılıyor, Özellikle en begendiğim şu eski ve dökük araba görünümündeki araba örtüsünün altından son model bir araba çıkması ve sloganı çok güzel ve yerine ulaşan bir reklamdı..

:x
Sütaş reklamları, ne oldugu belirsiz yerine ulaşmayan hersaniyesine boşuna o kadar para verilen işler..
Baliç, Ayraniç, Balic, Ayraniç
Çok yaratıcısınınız "Reklam yazarıiÇ"..

evet bak o örtü olayını unutmuşum,güzeldi...bide böyle ayran içerken konuşan iki salak tip vardı ya..(içiyolar ama şişe boş!kimse bunların boş olduğu belli oluyo falan demiyomu..neyse..) :twisted:

Geri