Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

ya cidden deterjan reklamlari kac senedir ayni birinin üstüne yag falan dokuyorlar o kiside yapmacik bi saskinlik ifadesi sonra leke ciktiginde aa harika bundan sonra hep bunu kullanicam ve mutlu son. ne bu yani biraz asin kendinizi ;)

bana göre en güzel reklamlar cem yılmaz ın alaturka reklamı,snickers ın reklamı..ama en çok sevdiklerim panda nın o panda nın çıkıpta donduma vamı donduma dediği reklamla,nike ın futbolcuların(davids,trezeguet,figo vs.) bi top çalmaya çalıştıkları reklam vardı.ikisi de süper ya..

bibiskrem versem diyen mesaj dolu reklam çok iğrenç..
bir de orkid reklamı sanırım, plaj voleybolu oynarken hırs yapıp kenardan fırlayıp topa vuran hatun, adamın sırtına zıplıyor, bir de kamera hatunun orasına odaklanıyor.. sürekli çıkıyo kusucam

Galthor demiş ki:
bibiskrem versem diyen mesaj dolu reklam çok iğrenç..
bir de orkid reklamı sanırım, plaj voleybolu oynarken hırs yapıp kenardan fırlayıp topa vuran hatun, adamın sırtına zıplıyor, bir de kamera hatunun orasına odaklanıyor.. sürekli çıkıyo kusucam

sorma ya!

pegeuot 206 nın her reklamı süper oluyor :) o arabanın üstüne filin falan oturtulduğu hint reklamı, sonra bi tane eski püskü bi arabanın yanından insanlar geçtikçe "pleasee lovee mee" diye 206ya dönüşmesi, bi de insanların 206 yanında kendi arabalarından falan utanıp yol değiştirdikleri reklamlar müthiş..
nike'ın reklamları da çok güzel oluyor. o sokakta insanların birden ebelemece, saklambaç falan oynamaya başladıkları reklamlar da iyiydi.
bi de ritmix mi ne öyle bi içeceğin değişikliğe açık mısın tarzında reklamları da hoştu.. özellikle o oka elma fırlatılan reklam :p
ama favorim son snickers reklamı.. :D çok yaratıcı bi de duraktaki adamın sonunda çocuğu teselli edişi acaip güldürüyor beni.. :)

cem yılmazın kiler tabiki komik hele şu en son çıkan şarkı söyllediğini ilk izlediğimde koma girmiştim özellikle havadan atkının indiği yerde neredeyse koltuktan düşecektim.

Geri