Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

UPS Kargo İstanbul'dan Gümüşhane'ye kargomu tam 9 günde getirdi. Her şubeyi aradığımda(tam 4 farklı şehrin merkez şubesinden bahsediyorum) tersleyip, yüzüme kapattılar telefonu. Müşteri hizmetlerini aradığımda telefonuma cevap verilmedi, attığım e-postalara da cevap alamadım. Bunu da unutmayın, aman diyeyim.

punkperest nickli Alparslan ile bir alışveriş yaptık. Alışveriş benim açıdan son derece güzeldi. Kendisi de çok sıcakkanlı, içten ve yardımsever birisi. Teşekkür ediyorum.

Kopekolduren nikli Nurullah arkadaşıma Boss ML-2, alisami nikli Ali arkadaşıma da Alen Geere Chorus gönderdim bugün; İkisi de sorunsuz, anlaştığımız gibi oldu alış verişlerin. İkisine de teşekkür ediyorum.

Aras Kargo ile iş yapacakların iki kere düşünmesini tavsiye ediyorum. Ben şahsen kendilerini şimdi yazacağım sıkıntıyı daha önceden yaşattıkları için kullanmayı bırakmıştım ama arkadaşın kargo yapacağı yerde Aras varmış, mecbur kaldı.

İki gün önce kargo yapıldı, dün gittim şubede gözüküyor dediler, bugün gittim bugün yola çıkmış dediler. Yarın tatilmiş, alamazmışım, şaka gibi ama Pazartesi gününe sarktı iş. Salı günü kargolanan ürün Pazartesi günü elime geçecek. Şehir dışına çıkmak için bu kargonun ulaşmasını bekliyorum ve tüm planlarımı alt üst ettiler.

olgacxxx demiş ki:
persembe nickli arkadaşımdan cort gb75 almış bulunmaktayım. Çok yardım sever ve iyi niyetli bir arkadaşımızdır. Bu güzel alışveriş için kendisine teşekkür ederim. nice alışverişlere.

Ben de olgacxxx e teşekkür ediyorum. Kendisi güvenilir ve düzgün bir arkadaşımız.

Reeve demiş ki:
Aras Kargo ile iş yapacakların iki kere düşünmesini tavsiye ediyorum. Ben şahsen kendilerini şimdi yazacağım sıkıntıyı daha önceden yaşattıkları için kullanmayı bırakmıştım ama arkadaşın kargo yapacağı yerde Aras varmış, mecbur kaldı.

İki gün önce kargo yapıldı, dün gittim şubede gözüküyor dediler, bugün gittim bugün yola çıkmış dediler. Yarın tatilmiş, alamazmışım, şaka gibi ama Pazartesi gününe sarktı iş. Salı günü kargolanan ürün Pazartesi günü elime geçecek. Şehir dışına çıkmak için bu kargonun ulaşmasını bekliyorum ve tüm planlarımı alt üst ettiler.

Batuhan gönderdiğin kargo bugün elime geçti, teşekkür ederim. Sanıyorum ki senin ki de ulaşmıştır. Küçük yerde yaşamanın zorlukları işte, aras kargo ağırlığını koymuş ve başka firmalara şube açtırmıyor burada. Yalnızca PTT var, e o da arastan daha beter biliyorsun ki. Neyse Kelkit adına özür diliyorum, kusura bakma bu gecikmeden dolayı. Görüşmek üzere.

waitforthestrat nickli arkadaşla türkrocktaki ilk alışverişimi yaptım ve kendisine burdan tekrar teşekkür ediyorum,hem aleti sıfır gibi tertemiz hemde aciliyetten dolayı bayağı ucuza bıraktı.yalnız yukardada bahsedilmiş aras kargonun marifetlerinden,eleman kargoyu yolladığı halde kargo takipte kargo gözükmedi,kargoyu yolladığı şubeyide aradık oradada öyle bir kargo yok felan dediler.bende biraz korktum tabi parayı boşunamı yolladık diye ama 1 gün sonra kargo elime ulaştı.waitforthestrata sonuna kadar güvenebilirsiniz ama aras kargoya bencede pek güvenmeyin.

Bugün Progressiva nickli Görkem'e Alltube bir head ve kabin yolladım.Kendisi gece vakti parayı anlaştığımız gibi hemen yatırdı sağolsun matikin kestiği havale ücretini filan ödemiş.
Bende elimden geldiği kadar iyi paketleyip yolladım kendisine, anlayışı için teşekkür ederim güvenilir bir arkadaş.

instrument00 nickli cem arkadaşımıza ada mp1 sattım. kendisi 10 numara bir alım satımcı. hiçbir güçlük çıkarmadı çok rahat bir alış veriş gerçekleştirdik. kendisine teşekkür ediyorum. güvenebilirsiniz.

Osxfang2 (Serdar Yıllar Bey) Shure SM 57 alışverişimizden dolayı teşekkür ederim. Kargo masrafına kadar vermiş eksik olmasın. Ürünü de gayet güzel paketlemiş . Tekrar teşekkürler.

Bu mesajı gokay35 nickli gökay ocak ın telefonundaki mesajları ve aramalarımı görememiş olmasıyla yazıyorum:

Kendisi ile cumartesi günü seymour duncan shr1 b manyetik için anlaşmıştık. Dün(18 Ocak) hesabına 65 lirayı aktardım. Bugün saat 9 civarında manyetik elime ulaştı; fakat paketi açtığımda hiç beklemedigim bir şeyle karşılaştım. Bana söyledigi ve ilanında da yazan S. Duncan shr1 b Manyetik yerine internette satılan sıfır fiyatı 15 lira olan artec marka manyetigi göndermiş. Gerçek şu ki ilanında Seymour Duncan Shr1 b manyetik olarak bahsettigi ürün aslında çin yapımı artec manyetikmiş.
Kendisine bugün defalarca ulaşmaya çalıştım, mesajlar attım fakat hiç bir şekilde karşılık gelmedi. Kendisine ulaşmak için elimde her türlü bilgi mevcut. 5 lira yada 500 lira olması, her ikiside benim için aynı anlamda. Umarım bugün içinde bu yazılanları okur.

Bu insanla alış-veriş yapacakların çok dikkatli olmasını isterim. Bu üzücü olaylar maalesef insanı müzikten soğutuyor. :(

Geri