50 First Dates(50 İlk Öpücük)

genelde romantik komedileri pek sevmesemde gerek en sevdiğim komedyenlerden adam sandler olsun gerek en beğendim hatunlardan drew barrymore olsun çok güel bir film ve konusu gerçekten çok güzel bazılarına önerdiğimde bu tür filmleri zaman kaybı olarak değerlendirselerde bu filmi ayırmalılar bence ve boş bir zamanlarında sevdikleri insanlarla mutlaka izlemeliler

• Konu Sahibi Konu Sahibi
oha hiç alakası yok yani adam sandler ın mizah ı belli oluyo ama konu falan çok özgün yani çok güzeldi ya eminim hepiniz beach boys-would it be nice ın hastası olmuşsunuzdur

Salak bir Romantik komedi beklerken, çok hoş bir yaz filmi olarak çıktı karşıma. İzlediğim mekanda güzeldi gerçi :)
Hoş bir film, French Kiss, İm Juli ve bu filmi ü. gün peşpeşe izlerseniz sevgi kelebeği olup çıkarsınız aman dikkat :D

Romantik komedileri pek sevmem ama bu filme bayıldım.Çok güzeldi.Kızın hastalığı yüzünden ertesi gün uyanıp kimseyi tanımaması, sonra o adamın kızı hergun kendine aşık etmesi.Düsüşünün bir evlenmişsiniz aradan 10 yıl geçmiş,2 çocuğunuz ve bir eşiniz var.Sabah bir uyanıyorsunuz bunlar kim ya benim burda ne işim var diye kendinize soruyorsunuz

Geri