25 bin liraya elektro gitar tavsiyesi

Hali hazırda evertune köprülü bir Solar gitara sahibim. Bu yüzden 2. gitarımın hareketli bir köprüye sahip olmasını istiyorum. Ibanez ve Schecter modelleri arasında kaldım. Bu bütçeye önerebileceğiniz gitar marka/modelleri var mı?

Schecter lar çok uçuk kaçık gitar yapıyorlar. Bana göre karaktersiz gitarlar. Paso metal janraları çalacaksın. Bana mısın demez. Kalas metal gitarıdır. Schecterle blues çalıyorum diyen fuck himself abi .
Ben Ibanezciyim. Önceden bu işin klasikleri babaları fender gibsondu , şimdi o aileye Ibanez de dahil oldu bence. O kadar modern gitarlar türedi ki sende de varmış hatta solar -schecter de bunlardan biri hatta fabrikasyon üretim olarak ilklerinden sayabiliriz-. Önceden Ibaneze modern derdik. Şimdi klasikleşti. Kısaca baba bi sound legacy bi sound istersen Ibanez.
25 civarlarına kadar rg2550ler görüyorum bende de var ve memnunum. Rgt320 ler çok güzel. 2620 lerin boktan desenli olmayanlarını bulabilirsen onlar da güzel. Bunlar dışında bu bütçede pek sexy Ibanezler yok bizim memlekette.

Geri