MehmetŞenolŞişli (MÞÞ)

Kargo'dan ayrılmasından sonra solo albüm ve bir kitap yazma çalışmalarına giren mehmet şenol şişli'yi birdenbire şaşırtıcı bir şekilde kesmeşeker'de çalarken gördük. Şu sıralar 'Sayıklayanlar' adlı solo albümünün kapıda olmasının yanı sıra kısa süre içerisinde kendi yazdığı kitabı 'şua' da geliyor. Kitap 'Gaia Yayınevi' nden çıkıyor. Daha ileriki zamanlarda da kitap yazma olayının arkasının geleceği söyleniyor. Aynı zamanda daha başka albümlerde çıkacak tabiki. MŞŞ ve projeleri hakkında daha detaylı bilgi için :arrow: http://www.mehmetsenolsisli.com adresine başvurabilirsiniz :!: ..

55.jpg

mehmet şenol şişliye sonsuz desteği ve sevgisi için teşekkürlerimizi sunarız...

Kargonun can damarıydı. Gruptan ayrılması üzücü oldu.. Bu eksiklik kendini mşş sonrası kargodada gösterdi zaten. Bakalım olaylar nasıl gelişicek..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet kesinlikle kargo bu şekilde de çok başarılı olacaktır. ben kargo'nun eski günlerine döneceğine hatta daha da başarılı olacağına inanıyorum. kargo'yu en çok koray'ın ayrılması etkiler bence. mşş artık ayrıldı. şu anda kesmeşeker'de çalıyor zaten. O da kendi yolunda ilerliyor. mşş'ye de kargo'ya da başarılar dilerim. çok daha iyi yerlerde olmaları dileğiyle..

M.Ş.Ş Haziran ayında Gaia yayınlarından Şua adlı kitabını yayınlayacak.Kitabın ilk bolumune yaptıgı müzikleri Sayıklayanlar adı altında bir album olarak çıkaracak ve kendisinin şarkı soyledigi solo album de sonbahar aylarında piyasada olacaktır...

biraz haber verelim sevenlerine...

Bandrol işlemleri tamamlanan Şua Haziran sonu , Temmuz başı gibi piyasa da olacak.

Sayıklayanlar ise Anıl Çifter'in prodüktörlüğünde sürüyor.

MŞŞ'nin solo albümü ise
davul ve prodüktör Timur Kurşunoğlu
gitar Burhan Kulle
ve mix /kayıt Alen Konakoğlu
ekibi ile kayıtlarda...

Bu iki albümünde beklenen çıkış tarihi ise sonbahar ayları...

evett ve KARGO da yeni albumunu cıkartıyor ve bu bir cover albumu yani yeni seyler yok buda mss siz bir album daha ama tabi ben kargo yu seviyorum mss siz de olsa mss li de olsa

Yönetici Uyarısı: Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. Forum kurallarını okuyunuz.

ya bu verdigin linke baktım. Orada Aziz Grup veya Popkargo fln yazıyor KArgo yerine. Ben bu roportajı Ocak-Subat gibi kfc'de de okumustum, o zamanlar Kargo yazıyordu. Isinize gelmedigi icin simdi yazıyı montajlamıssınız. Ayrıca MSS guya kfc'ye dogum gunu tebrik mesajı atmıs. Bir okuyun Allah askına MSS oyle basit sozler kullanacak biri degil. O gercek bir ustad. Dogru haberler icin;
www.mehmetsenolsisli.com