Funk Ltd

evet, hasret bitiyo ve bu cuma (6 mayıs 2bin5 yani) kısa bir aradan sonra sahnelere geri dönüyoruz!

pankartlar-limbo sopaları ve her türlü alet-edevat hazır bulundurulsun, eğlencenin dibine vurulsun :D

(sağlık bakanlığının yasal uyarısı: limbo belde disk kaymasına yol açabilir; sopayı yere güvenli mesafede tutunuz...)

o deil de vallaha en fazla limbo sopasi ve de ultra super sican imam dansiyla gelebilicez heralde.. pankart cikmaz bu guruhtan ben anladim. gaz ve fikir lazim. yok iste. :kafaat
bohuuhu..:cry:

şenlik menlik girmiş araya tekrar hatırlatayım da güme gitmesin dedim:
bugün (6 mayıs cuma) dummy programına tekrar başlıyoruz.
bizi dinlememiş olup merak edenleri, evvelce dinleyip beğenenleri, beğenmeyen ama büyüklük gösterip 1 şans daha vermek isteyenleri 21:30 sularında dummy sahnesinde bekliyo olucaz...

ya bi studyoyla cakışır bi calculus sınavım olur ertesi gun!!:( haftaya kesin on saflarda yerimi alıcam sahsen :)
neyse, basarılar,hatta iyi eglenceler bugun dummyde olucaklara :elsallaa

Ben şahsen sahnede bugun nezleden dagilacagimdan uygun olmuş gelememeniz. 2 haftadan uzun bir süredir gidiyor, sinüzit denen belaya mı yakalandım acep...

Ya bende çulsuzluktan dolayı katılamıyorum bugün konsere.. Ama söz haftaya Pinata olarak yerlerimizi en ön saflardan alacağız Dummy de. :D
Bu arada sinüzit hakkaten bela bişey yaa..

ulan haftaya cuma konser olursa gelmeyen pinata uyesi toptur.
giris parali efendim, oyle lambir lumbur almiyoruz normalde. ama koskoca pinata'ya mi kiyak gecmicez :D

Bu gece dummy'den çıkarken - abartmıyorum - 4 kişi vardı. Gerçekten üzüldüm. Millet hala foreplay dinlesin, cadi tahtasi dinlesin. Güzelim Flu da zaten perşembeleri garage'da boş mekana çalıyo... Üflemelilerimizi kıçımıza sokalım, tabir caizse, seyirci ancak "ALTARNATÜF" müzikten hoşlanıyor...

Yazık diyorum.

Bu cuma Funk a'la Turka olarak gelmeyi dusunuyorduk ama studyo vardı gelemedik. Arman'a katılmamak elde deil. Kaldı ki 3 iyi grup (Funk Ltd-Soul Project-Funk a'la Turka) Saklıkent'te 50 kisiye caldıysa Dummy'nin Cuma gunu bos olması cok da sasirtici degil...

Uflemelileri kicimizda degil de agzimizda kalsin dostum. Daha cok ise yarayacaklar :D

Kendinize iyi bakin...

abi ben bu tıkanıklığı ankara'ya bağlıyordum "ulan şu işler istanbulda yapılsa millet mekana sığmaz" diyordum. malumunuz biz de bir darbe yedik (gerçi 200 kişi vardı bizim işte) ama fairuz'dan kerem istanbulda 3 albümleri çatır çatır satmış adamlar bile bazen 20 kişiye çalıyorlar dedi geçenlerde.
neyin ne olacağı belli olmuyor yani zıçar dediğin adamlar mekanı patlatıyor çok güvendiklerin duvarlara çalıyor. en iyisi bunları boşverip sonuna kadar çalmak sanırım....
aha bu cuma en önde armaannnnn diye bağırmazsam ipne olayım...

evet büyük gün geldi, bugün 16sıfırsıfır itibariyle odtü panayır alanını sallıyo olucaz!
evvelce söz verip de pankart açmayan, kalabalıkta limbo yamak için azami gayret sarfetmeyen kunelolsun, labunya olsun, hayat boyu bitarafını yırtsa da fusion çalamasın.

ÖNEMLİ UYARI:sahneye iç çamaşırı fırlatılmaması rektörlük tarafından rica edilmiştir,üzmeyelim adamları ne de olsa ekibin yarıdan fazlasının ipleri onların elinde halihazırda.

odtü konseri harikaydı, gerçekten..

funk ltd yi bu kadar coşkulu ve mutlu izlememiştim..!!

ve ilk defa nefeslilerden bu kadar zevk aldım, mt olarak amma iyi ses sistemi kurmuşuz.
kehkehkeh.

en kötü konseriniz böyle olsun!

grup olarak harikaydınız valla, çok keyif aldım dinlerken..özellikle evtanın o kadar içmesine rağmen çalması mucizeydi :)
daha nice konserlere diyelim..

Geri