Funk'a La Turka

Vokal arkadaşım HüTsiincim başta olmak üzere bu yeni organizasyonda Funk'a La Turka'ya bol şans diliyorum..
umarım güzel bir başlangıç olur sizin için..
sahne de güzel oh ohhh..şöyle geniş geniş,rahat edersiniz.. :twisted: ;)

Ben de tam öyle dicektim.sonunda rahat rahat kudurabıleceklerı bır sahnede ızlıcez.

Funk'a la turka ya basarılar.
cuma deliricez.kımse müdahale etmesın. :twisted:

Tüm funk-jazz-blues severleri beklıyoruz.

garanti veriyoruz.delireceksiniz

Funk'a La Turka

:dans

:metal :metal :metal :metal

:metal :metal :metal :metal

Frankie demiş ki:
olm sound'unuza bayıldım. ama var ya, allah akıllar versin, hayvan gibi çalışmayı gerektiriyodur sizin repertuar. :)

Gerçekten hayvanlar gibi çalışıyorlar...Sahnede çok iyisiniz ve hepiniz olaya hakimsiniz... Görünür o ki; siz bu gidişle bizi daha çok hoplatıp zıplatacaksınız...

arman cok sagol zaten en onde izlemen bizi cok mutlu etti. Gercekten de zor oluyor 9 kisinin partisyonlari ama bi sekilde yuvarlanip gidiyoruz. O kadar kaliteli muzik oldu ki dun aksam gelmeyenler uzuleceklerdir duyunca. Daha nice beraber konserlere umarim. Gelen herkese tesekkurler.

dün erken çıkmam gerekti bi anda ve maalesef izleyemedim sizi çok merak etmeme rağmen.
armandan duyduklarımdan sonra daha da çok merak ediyorum artık,inşalla bi gün gelip izliycem garajda ya da her nerde çalıyo olursanız ve umarım birlikte daha çok konserlere çıkarız.

merhaba. dün aksamki konserde süperdiniz. ilk defa dinledim sizi ama çok eglendim. bundan sonraki konserlerde görüsmek üzere..
bu arada geceyi düzenleyen mustafa-mehmet ve serkana ve de saklikente cok tesekkürler.

Arkadaslar bayıldım resmen,

Funk'a La Turka ile birlikte olmak buyuk bı zevktı.
gercekten delı delı calısmıslar yememısler ıcmemısler.aılelerını okullarını kız arkadaslarını ıhmal etmısler :)

gercekten cok basarılı ve zevklıydı.9 kısının o sahnede devlestıgını gormek mukemmel bır duygu.ayrıca tesekkurler ain't no sunshine için,
o parca bu kadar mı guzel duzenlenır.istanbul twilight boyle bırebır mı calınır? deli misiniz siz ?
basarılarınızın devamını dılerız.

son olarak goruntu kayıtlarını ısterız :)

öpüldünüz 8O

Arkadaslar rakipsiz, zor bir tarzınız ve karizma bi şekliniz var..
allah nice konserlerde biraraya getirsin.saklıkentte süperdiniz en yakın zamanda buyuk bır konser daha beklıyoruz.grup bilinciyle ortaya cıkan grubu dınleyınce ınsanlar agızları kulaklarına varıyor.belkı bırcok ayrı tarzın bulundugu muzık sektorunde uzun zamandır hayal edılen world music kavramını ortaya cıkardıgınız ıcın,
belkı de baska hıcbır orkestrada bıraraya gelemeyecek enstrmnların bırarada olması.
herkese şiddetle tavsıye edıyorum, basarılarınızın devamını dılıyorum. :LOL:

Funk'a La Turka

Her Pazartesi Garage Bar'da

13 Mayıs Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi konseri

17 Mayıs Hacettepe Üniversitesi Konseri

Tüm Müzikseverleri Bekleriz..

Heeyyytt kardeşlerim bee :D Sizi cok cok iyi yerler bekliyo canlarım benim başarılar diliyorum ya bayadır bi şarap gecesi yapamadık şöyle düşük bir soundla... :D Sizi tutabilene aşkolsun artık başarılar diliyorum efendim ne diyim...

heyyyoooo döndünüz sonunda :) her ne kadar en az cumartesi kadar yorsanızda beni ;)
bu arada, pazartesi günkü destekleri, yardımları ve eleştirileri için hocam Berkan'a teşekkürler :)
Pazartesi görüşürüz :D

sonunda hacettepe şenliklerinde izleyebildim sizi.
beklediğime değdi,şu forumda yazılanların hiç birinin abartı olmadığını, aksine az bile olduğunu gördüm.günün en iyisiydiniz(değerlendirmeye kerhen çalan athenayı da katıyorum hatta) ama çok kısa kaldınız sahnede.

eminim hacettepe stadyumdan pazartesileri garage müdavimi olacak bisürü insan çıkacak :D

Geri