RH(-)

zaten eleman arayanlar kısmına da not bıraktık.
bi iki tane eleman var ama.sınavlar daha yeni bitti.ondan fazla ilgilenemedik.cevap veren arkadaşlara da eyvallah diyorum.çok yakın zamanda bi şeyler yapacaz inşallah.......
byeeeee

sağlam gruptur kendileri. basçılarının ayrılmasına üzüldüm, iyi bas çalıodu. deep i her hafta yıkıyorlardı. en kısa zamanda basçı bulunda adam gibi müzik dinleyelim. izmirin tırık grupları bayıyor.

cosmoscan demiş ki:
sağlam gruptur kendileri. basçılarının ayrılmasına üzüldüm, iyi bas çalıodu. deep i her hafta yıkıyorlardı. en kısa zamanda basçı bulunda adam gibi müzik dinleyelim. izmirin tırık grupları bayıyor.
eyvallah saol bende sıkıldım bu durumdan, umarım yakın zamanda tekrar sahnelerdeyiz....

Yönetici Uyarısı: Başlık "RH(-) grubu ile ilgili olarak açılmıştır. Diğer grup ve müzisyenler ile ilgili yorumlarınızı kendi başlıkları altında yapınız. Hakkında yorum yapmak istediğiniz isimi forumda bulamamanız durumunda Forum Kurallarına uygun olarak başlık açabilirsiniz.

arkadaslar grup hakkinda yorum yaparsaniz bizim icinde daha iyi olur boylece forum kurallarinida bozmamis olursunuz.... yorumlarinizi bekliyoruz....

Arkadaşlar üzülerek söylüyorumki; Rh(-) grubu bugünden itibaren DAÐILMIŞTIR!!! Bugüne kadar bizi dinleyen ve destekleyen herkese teşekkürler............. THE END

Geri