Slayer 2 ve FLStudio...

Arkadaşlar çoğumuzun bildiği gibi FLStudio, Slayer isimli elektro gitar emülasyonu ile birlikte geliyor. Fakat Slayer 2' yi birtürlü FL' ye entegre edemedim. Yardımcı olabilir misiniz?

NOT: Forumda yaptığım aramalardan bir sonuç alamadım...

Slayerin .dll dosyalarını (hatta klasörü) FL'nin VST Plug ins klasörü altına kopyala veya File browsera klasör gösterdiğin bir ekran var, ayarların içinde olması lazım, burada en altta VST plug-in folder diye bir buton var buradan slayer2'yi kurduğun klasörün yolunu göster. Bunlardan birini yaptıktan sonra patern yazma ekranında herhangi bir patern'in üzerinde sağ tık yap ve çıkan menüden en üstteki "more" ye tıkla, en altta refresh tuşu var "fast scan" yap. Slayer2 orada görünecektir (kırmızı olarak) sürekli menüde görünsün istersen yanına F harfi koy aksi durumda sürekli more ile açılan menüden açman gerekir.
Yalnız salyer2 demo ise uğraşırken yaklaşık 20 dk. sonra kendisini kapatır. Tam oha süper bişey buldum derken sap gibi kalma durumu söz konusu.
Birde paternlerini kaydedemezsin ama sesi wav olarak export etmene izin veriyor kendisi.

Not: Yukarda yazdıklarım FL'ye eklenen her VSTi için geçerlidir.

Geri