SUŞenlik'12

S

SUŞenlik'12

Sabancı Üniversitesi’nde 12. Bahar Şenliği
Yasemin Mori – Yeni Türkü
26 Mayıs Cumartesi günü yapılacak Sabancı Üniversitesi Bahar Şenliği’nde bu sene Yasemin Mori ve Yeni Türkü sahne alacak.
26 Mayıs Cumartesi saat 13:00’da kapılarını açacak olan SUŞenlik ’12 alternatif sahnesiyle sizleri çeşitli üniversitelerden müzik gruplarıyla tanışmaya davet ediyor. Gündüz programı boyunca ister arkadaşlarınızla çimlerde oturup müziğin tadını çıkaracak isterseniz de rodeo, canlı langırt, sumo, gladyatör, go-kart, paintball ve daha birçok oyun ve etkinlik ile eğleneceksiniz.
Güneş batarken ana sahneden müzik yükselecek. Saat 19.30’da Amfi Tiyatro Konserleri Yasemin Mori ile başlayacak. Sesi kadar farklı tarzıyla da öne çıkan sanatçı, kısa zamanda dillere dolanan “N’olur N’olur N’olur?” ve “Aslında Bir Konu Var” gibi şarkılarıyla izleyenleri bazen coşturacak, bazen de melankolik havalara büründürecek. Yasemin Mori sahneyi Yeni Türkü’ye devrettiğinde “Aşk Yeniden” diyeceğiz. 35 yıldır binlerce kişiyi büyüledikleri gibi o gece de bizi büyüleyecekler şarkılarıyla. Kol kola şarkılar söylerken nasıl geçtiğini anlayamadığımız saatlerin sonuna geldiğimizde Yeni Türkü bir kez daha bizi kendilerine hayran bırakarak ayrılacak sahneden. Konserlerin sonuna gelsek de eğlence bitmeyecek. Saat 00:00olduğunda “Virgin Radio After Party” başlayacak. Virgin Radio’nun usta DJ’leri gecenin finalini yapacak. Siz eğlenmekten yorulana dek SUŞenlik’te müzik durmayacak.
SUŞenlik 12’ye hepiniz davetlisiniz!
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler