Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

o nasıl bir kayıttır ya? siz amatör değilsiniz, olamazsınız, kesin bi stüdyoya parayı basıp yaptınız kaydı da bizi kekliyosunuz. neyse tebrik ederim süper olmuş kaydınız, basçınızda iyiymiş bayaa ton süper

burrows demiş ki:
o nasıl bir kayıttır ya? siz amatör değilsiniz, olamazsınız, kesin bi stüdyoya parayı basıp yaptınız kaydı da bizi kekliyosunuz. neyse tebrik ederim süper olmuş kaydınız, basçınızda iyiymiş bayaa ton süper

Eksik olma teşekkürler.. Ama valla ev kaydı:) Hatta kullandığımız ekipman çok kötüydü birdahaki kayda umarım daha iyi olur..

Saygılar

yorumları için herkese teşekkürler..

sW_aLL demiş ki:
ay süper olmuş ama mine ile de alakalı bişeyler dinnesek artık dimi. bide konser olsaydı da şöööööleeeeee bi dağıtsaydık.

sagol sevalcim.. cok yakındır dagıtmalar.. dert etme :p

sercancım bunu bi söz olarak kabul ediyorum malum öss olaı cok gerdi lazım bu aralar coşkunç olaylar...
hade öptüm hepinizi,başarılar arkadaşlar...

arkadaşlar,kaydı daha yeni dinledim,az önce..ve ne dicemi bilmiyorum..teşekkür etceim insanlar var mutlaka..
öncelikle herkese çok teşekkürler yorumları için..ben çok mutlu oldum ve çok büyük bi istek,çalışma gücüyle doldum..cidden çok teşekkürler..
ibocum ve sercancım..çok saolun tekrar..osirisin yeri çok ayrı bende ve böyle bi anı oldu,süper oldu,elinize sağlık...çok mutlu oldum ya..
valla..uçcam galiba..
başarılar canlarım,en iyisi sizin olsun hep...uzaktan el sallamakla yetindik, bi tanışamadık senle!minecim,çoook başarılar sana da!:D

İlay'ı en son okuldaki konserde dinlemiştim ve ağzım açık kalmıştı... Şimdi dinledim kayıdınızı ve büyülendim gerçekten kendini sürekli geliştiriyor bence , harika söylemiş... Ayrıca siz de çok güzel çalmışsınız ve kayıt da çok kaliteli gerçekten. Başarılarınızın devamını dilerim. Kolay gelsin :)

Geri