Dispel Silence(Heavy/Thrash Metal)-Ankara

2002 Yılında kurulan Dispel Silence tarz olarak heavy ve thrash metali kendisine seçmiş bir gruptur Lead Gitarda Barış, ritim gitarda Cihan bass gitarda kadircan davulda necip ve vokalde serkan kadrosuyla devam etmektedir geçen sene lise konserlerinde yer almış olan grubumuzun demo kaydını ilk fırsatta burada yayınlıycaz
Teşekkürler

arkadaslar Dispel Silence grubu ilk ciddi sınavını 22Mayıs Pazar Yolcu'da,saat 19.00'da verecek.Iced Earth ağırlıklı bir repertuarla karşınıza cıkacagımız bu konserimize hepinizi bekleriz......

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet arkadaşlar pazar günü heavy ve thrash metal dinlemek isteyen varsa yolcuya bekleriz umarız size güzel dakikalar yaşatırız
teşekkürler

22 Mayıs-Yolcu Rock Bar Konseri
Ayrıntılı Bilgi:afişler :D
The Diyv grubunun aşırı baskısı nedeniyle yapmak zorunda kaldım :p
afi3510yr.jpg

afi351gm3518bl.jpg

Arkadaşlar tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum :) 22 mayıs Pazar günü saat 19 civarlarında yolcudayız kehanet ve the diyv ile birlikte herkesi bekleriz iyi eğlenceler

Bu Akşamki Yolcu konseri için tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum.. Bizi dinlemek isteyenler burayı takip etsinler çok yakında konser haberlerimiz duyrulacaktır...

bu akşamki yolcu konseri bana şunu gösterdi ki daha grup olmak için önünüzde çooook uzun süre var...çok çalışmanız lazım...kolay gelsin...

Arkadaşlar bizi gelip dinleyen kafa sallayan herkese sonsuz teşekkürler...
onur eleştirin için çok teşekkür ederim biyerlere geliceksek eleştirileriniz sayesinde gelicez burda hiçbirşey için bahane bulmıycam küçük aksaklıklar oldu ama şunuda söylemek isterimki çoook değil yakın zamanda biraz daha sahne tozu yutunca çok daha iyi bi grup olucaz! sonuç olarak biz gayet eğlendik sizide eğlendirebildikse ne mutlu bize...

Dispel Silence :!:
Günün açılış grubu olarak herkesi gaza getirmeniz gerekiyorudu,aslında çok ters bir zamana denk geldiniz çıkış olarak :!:
1 saat sonra çıksanız ah neler olacaktı neler :!:
Neyse yorumlara geçeyim....
BENCE ;

Grubun solo gitaristi grubu götüren öğe.....

Vokale gelince serkan sana söyleyeceğimi söyledim :!: ve 3 üncü parçadan sonra kesildin...

İkinci gitar a söyleyeceğim birşey yok çünkü büyük bir hata yada yanlış(benim dikkat ettiğim bölümde) yapmadı :!:

Gelelim Bass a ;)
Ben bu bassçıyı çok tuttum :!:
Hırslı,yeni,azimi müthiş, gelecek var onda :!: (Metallica çalarken Cliff tekniği ile çalarsan sevinirim,birde her parçada aynı tonu kullanmassan senle çok iyi anlaşacağız ;) )

Baterist konusunda tek söyleyeceğim çalarken, dinleyerek çalması :!:

Parçalar....
Gözüme batan My Own Savior... gayet güzeldi :metal
Symphony Of Destruction iyi olmadı :!:
Gitar tonalrını belkide tutmadım bir iki yerdede kaçtı :!:

Kısası çalışmanız gerekli :!: Çalışırsanız olur :!:
Serkan özellikle senin böyle konserlerde parça sıralamasını sesine göre yapman hem seninhemde grubun adına yararlı olacaktır :!:
Ellerinize Sağlık :!: :metal

Anıl çok sağol elestırıler ıcın... bir konuya değinmekte fayda görüyorum...3.sarkı(my own savior)dan sonra kesildiğimi yazmıssın ama ben aynı fıkırde değilim;bilakis my own saviorun verdiği gazla :D tam olmasa da tonumu ve formumu buldum...kesidiğim tek bölüm melancoholynin scream kısmıydı ama yine de miden akordlu gitarlarla o performans gayet iyiydi bence...tevazuya gerek yok...
zaman konusunda da çok haklısın ama ne yaparsın işte koşulları kendımıze uydurmak her zaman mumkun olmuyor :( ...
bu arada emrah sahnede aklıma gelmedi ama buradan söyleyeyim su için teşekkurler :LOL:

Bi şanssızlık vardı siz sahnedeyken seyirci gelmemişti daha 8den sonra dolmaya başladı yolcu. Talihsizlik oldu kötü oldu :(

Serkan kardeşim, güzel sesin var ama bazı yerlerde incelme sorunu oluyo Mi gitar oldugu için Re# hatta Re ye çekmek daha avantajlı olur gibi görünüyor.

My Own Saviour u da özlemişim elinize sesine sağlık :metalhead

Geri