Gates of Eternity (Tarz?)Şehir?

haydaa ne alaka bunlar onlara biz karışmıyoruz bizimle muhatap etmeyin ayrıca sen gruplara ismine göremi sahip çıkıyorsun neyse
çok arip gelişmeler var yakında açıklıycaz :?

Gates of Eternity de kadro değişikliği:
grubun gitaristi Sidar ve basçısı Ahmet Ali gruptan ayrılmış yerlerine Okan ve Köksal(ilk konserdede grupta bas gitar çalmıştı) gelmiştir demo kayıtları 10 gün içinde başlıyor

resim0448xk.jpg

Bu arada mesajımı gören tepki vermesin, geyiğine demiştim. Yoksa Soykan'ı da Seçkin'i de tanıdım, sevdim. Güzel insanlar.

Gates Of Eternity'nin de Ankara'da konseri olmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Biline...

Görüşelim abi... İzmir'e Kreator izlemeye gelmek vardı ama sanırım olmayacak o iş. Umarım bir gün Crossfire konseri olur da geçen seneki gibi tur düzenler, atlar geliriz İzmirlere...

Takip ettiğime göre Uşak Rock Fest te son günün son grubu olarak çıkacakmışsınız. Uşaktan sonra gerisi gelir inşallah, başarılar tekrardan hepinize, yakında demonuzu dinlemek üzere

Selam millet...Ben Gates Of Eternity'den Seçkin...yakın zamanda demomuzu yayınlayacağız...Konserler de geliyo...Sıradaki konser İzmir:)Bir çok yere de gideceğiz...bizi takip eden dostlarımıza duyurulur:)

Geri