Wyvern

yakında wyvern in konser kayıtlarını buraya koymayı planlıyorum özelliklede hiçbirşeyi iyicee anlamadan "eleştri yapmış olmak için eleştri yapan "arkadaşların bunları izleyip yorumlarını birkez daha gözden geçirmelerini saglaycaktır . dun yaklasık 2 saat kadar ORKUN (Wyvern-davul) abiyle izledik benim için cok eglenceli ve heycan vericiydi .umarım sizlerede ulaştıgında aynı keyfi alcaksınız

SAYGILAR

nrn_drum demiş ki:
yakında wyvern in konser kayıtlarını buraya koymayı planlıyorum ....

Hala beklemedeyiz... ;) Genel bir özet yapmak gerekirse :

Sevgili Kenan Akçora hocamızın bir zamanlar içinde bulunduğu Ankaralı heavy metal grubu Wyvern 1988 Kasım'nda Vokalde Kenan Akçora, gitarda Berke Özsoy, basta Aykut Öz ve davulda Orkun Arıyörük tarafından kuruldu.Grup, 1991 yılında kendi adını taşıyan bir demo kaydetti. Demodan sonra vokalist Kenan ve bas gitarist Aykut gruptan ayrıldı.Bir süre iki kişiyle devam eden gruba, Timur Kaya (vokal), Gökhan Sezer (gitar) ve Okan Sezer (bas) katıldı. Wyvern bu kadroyla 1994 yılında ilk piyasa kasetini Firing First'ü çıkardı.

Kaynak : 1- http://www.dnadeath.org/dna/bands/w/wyvern.asp
Kaynak : 2- Kenan Akçora

vay vay vaaay...nasıl şaşırdım nasıl sevindim bu başlığı görünce,anlatamam...üniversiteye başladığımda tanıştığım & dosluklarının tadı damağımda kalmış enfes bir gruptur Wyvern...ve yapılan çoğu yorumun aksine bence -o dönem bazında değerlendirildiğinde- soundu çok kaliteli bir gruptur...o dönemde mimarlıktaki rock günlerinde konserleri tıklım tıklım olurdu...
Timur ayrıldı haklısınız..Orkun da okuldan bir başka arkadaşımdan duyduğum kadarıyla geçenlerde,sanırım bacağını kırmış..geçmiş olsun derim buradan kendisine...

Geri