Kelle Paça (Ank) - Rock

beyler amtörüz diyosunuz ama sanki profesyonelmişsiniz gibi çalıyosunuz.özellikle tanıtım videonuz gerçekten çok güzel olmus.bundan sonraki adımlarınızda size başarılar

tanıtım videonuz güzel olmuş ve gatadaki konserinizide izlemiştim.gayet iyi çaldınız ancak vokalin sesi pek iyi değildi..yıne de tebrikler

tanıtım videonuz çok iyi olmuş.emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık.çalışmaya başlamak başarmanın yarısıymış.hepiniz bol çalışmayla dahada iyi olursunuz işallah.başarılar. :LOL:

konser mi vardı uğultu gürültümü belli deil orada o çıldıran deli grubu olmasaydı konserin tadı tuzu çıkmayacaktı. ses arkaya gelmedi,solist söyleyemedi,gitarın teli koptu vs. nalet olsun hepnize

Herşey ii hoş güzelde sesiniz peq uğramadı bizim oralara:)Bence solist biraz daha kalınlıştırmalı ses tellerini..Bide sahne performansınıza dikkat ederseniz zaten forum için amatör gruplar bölümünde yazmazdık şimdi...Ama kısa sürede baya ii işler yaptınız ii yoldasınız,yolunuz açık olsun!!..Başarılar...
:?:

sizleri ilk defa gülhanedeki konserinizde dinledim (solisitinizi kimi zaman üstkattan dinleme fırsatını elde ediyoruz ama) gerçekten de kalitenizle konsedeki diğer gruplardan sıyrıldınız
arkadaşlar madem anadolurock yapıyosunuz o zaman bence artık aranıza anadolu müziğine uygun otantik müzik aletleri de katmalısınız,atıyorum; bir gayda bir kemençe ya da bir bağlama...
repertuvarınızı biraz daha geniş tutmanızı,hiç duyulmamış özgün parçalar icra etmenizi ORTAM İÇİN SANAT DEÐİL DE SANAT İÇİN SANAT yapmanızı diliyorum...
başarılar

gelen eleştiriler solist agirlikli zaten ama ona da bulunur bi çağre.yinede saol Medi-C

darkstone grupta kendine yer ariyor gibi hava sezdim sende ama hadi neyse...
sen de sagol
:D :D

su an itibariyle hatta bi kac gun de oldu
biziz koserinden önce yani....

grubumuz 3 kişidir

ahmet-davul
ismail-gitar-vokal
onur-bass gitar-geri vokal

seneye yeni bi vokal ve ritim gitar yada olmadı yeni bi bass gitarla yolumuza devam edecegiz

ben zaten ritim calıodum simdi bass calıom hangisini bulamazsak acıgı ben dolduracam gibi...

bugunku biziz konserinde studyodakinden bile kotuyduk
sanırım konserden 3-4 gun once grubun 3 kişiye dusmesi bizi derinden yaraladı...
keske böle olmasaydi diorum ama oldu bi kere..
işalla seneye daha saglam olacaz...

bugün dinledim biziz de sizi ve bi önerim olucak eğer bi bara çıkıyorsanız tam anlamıyla çalısıp, grubu oturtup ,tekniği fln iyice gelistirip çıkın arkadaslar... bugün dinledim davulcunuzun çalısması gerek.. vokal ztn söylemek için söylüyordu ne bi ritim var nede ses de dalgalanmalar...
neyse eğer kırıcı birsey dediysem kusura bakmayın ve çalısın derim ben.... basarılar ...

evet okudum...ben ztn size haksızsınız yuhh fln demedim... basınıza gelmis 3-4 gün öncesinden böyle bisi yapamıcaksanız yerinize bi grup ayarlanır 3-4 güne hazırlanıp da çıkabilir yani...nese benim demek istediğimi anlamıssındır tam anlamıyla bi yerde çıkmak için bazı seyleri oturtun.... basarılar...

arkadaşlar sizi dinledim bizizde..tam kelle paçaydınız ....grup olarak çok çalışmanz lazım .özellikle davul çok yetersiz ve vokal detone....umarım başka konserlerde görüşmek üzere başarılar........

Geri