Girdap-İst (TurkRock)

grdp adı altında izmir bios barda gecen cuma izledim bu grubu oldukça hoş parçalar çalıyorlar iyi eğlenmiştik bu gecede alive grubunun eski gitaristinin gruba dahil olduğunu öğrendim. kolay gelsin

grdp üyelerine selam her ne kadar foruma katılmasalarda. (söylerim ben onlara yakında gelirler)
Girdap cuma günleri 00:00 BIOS barda arkadaşlar tavsiye ederim. buarada kunt(gtr) askere gitti hayırlı teskereler diliyorum kendisine yerine bizim eski gitaristimiz batuhan dahil oldu gruba. Batuda iyi çalar aratmaz bence Kunt'u hepsine başarılar diliyorum

selam arkadaşlar, müzisyen kardeşlerime duyurulur ALIVE grubuna davulcu aranıyor tanıdıkları tavsiye edebilecekleri birileri varsa her türlü mesajı bekliyoruz.

Egemen , haber vermene gerek yok gülüm :)
Ama bence arkadaşların Girdap'ını rahat bırakalım biz , yeni bi topic acicam sindi GRDP diye..:)

bu arada istersen Alive'a ben davul calarim :) :p

izmirdeki girdap yani grdp yaklaşık 10 sene önce kuruldu hala biosta sahne alıyoruz herkezi bekleris :p dier yarışmacı girdap adaylara da başarılar dilerim :p

Ayrıca gördüğünüz gibi Solist'in U2 Bonoyla kesinlikle hiçbi alakası yoktur , sadece isim benzerliğidir :)

Geri