Origam (Metal) - Ankara

Elime yeni ulaşan bir kac resim koyayım süper geceden :)

resim0203dl.jpg

İşte bu haberler sevindirici =) Fotoları da beğendim ama söylemeden geçemeyeceğim

Kemal abi yine insan gibi çıkmamışsın :D Böyke vahşi bir cazibe böle ne diyim açıklayamadım ki bende :D

Tebrikler Tekrardan OriGam
:metalhead

Serkan kardeşim fotoğraflarda rötüş yapmasaydın :evil:

Hani sadece benim suratımda rötüş var :evil:

O kadar düzgün bir suratım olduğuna ben sen tayfun kemal hatta murat bile inanmıyordur..

Konser hakkında hala bir yorum yapamadık :!:

İnanılmaz canlı bir seyirci...O seyirciyi o hale getiren (Pentagram çalan) mixer başındaki arkadaşımız,Pentagram a duyulan bir saygı ve her grup için tek bir parça çalıp inme hüznü....

:metal kısaca böyle dostlarım :metal

Küçüklüğünde Gama ışımasına maruz kalan Kemal, davul başına geçtiği zamanlarda bu Gama ışıması sonucu gözleri kırmızıya dönüp, vücudu fazlaca adrenalin salgıladığı için kasları normalin 4 katına çıkıp gerçekten bir yaratık, canavar ve HULK görünümü alabiliyor. Bu yüzdendir ki ona insanlar Power Kemal, Kas Kemal ve Gaz Kemal gibi isimler takmışlardır. :twisted:

Bu fotoğrafta da içindeki kin, nefret ve bastırılmış içgüdüler açıkça belli olmakta ve görülmektedir. O yüzden performans sırasında yanına pek yaklaşılmaması iyi olur. Fakat şayet kendi gelirse bir zarar teşkil etmez :D ;)

Gerçekten bomba bir olaydı. Askerlik öncesi iyi gitti vallaha :)

Bu arada buün askerlik durumu için erken sevk dilekçemin kabul edildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Yani Ağustos ayında yolcudur Abbas :)

Görüşmek üzere... ;) Heyecana mahal yok. Mevzuata uyunuz. Allah' ın dediği olur ;)

Kemal ve ben kötü ruhlar tarafından yönetilmişiz galiba gözler yalan söylemez :LOL: Konser hakkında söylenecek fazla bişey yok aslında onu anlamak için orda olmaktan başka bi çare yoktu çünkü 8)

vaay kuzenime bak beaaa,hastasıyım :]
istanbula gelemedim konsere kızmıyosun di mi ??bi dahakine artık

Geri