Kobra Takibi

Orijinal ismi alarm fuer kobra 11 olan alman olan ve severek zilediğim aksiyon dizisi. bizde gosterilmeye baslandiginda, "aaaaa, burada türk oynuyo" tepkileriyle semih rolundeki erdogan atalay ilgi odagı olmustur ama almanya'da esas ilgiyi toplayan ise tom rolundeki rene steinke'dir. kendisinin bir iki arastırmada almanya'nin en seksi erkekleri arasında üst sıralarda cıktıgı söylenir vede normaldir 8O .
Bana göre dizinin aksiyon sahneleri çok basarılı.Bizde ise aksiyon dizisi cekmeye calısıp,/(kurşun askeri hatırlıyorumda :D :D :D türlü şekillere giren çokturda :D

Bilmiyorum güzel bi dizi sizi bilemem.....

mercedes li bölüm vardı ya içinde bebek var hız tuzağı gibi
araba otobanda ilerliyo frenler tutmuyo fln :)
süperdi o bölüm bu arada arabayı süren kadının ismini arıyorum bilen varsa yazsın lütfen :p

AlCaDrAs demiş ki:
mercedes li bölüm vardı ya içinde bebek var hız tuzağı gibi
araba otobanda ilerliyo frenler tutmuyo fln :)
süperdi o bölüm bu arada arabayı süren kadının ismini arıyorum bilen varsa yazsın lütfen :p

o bölüm yanlış hatırlamıyorsam 1995 yapımı bir amerikan filminden alımmaydı.Çünkü konu tam anlamıyla aynıydı.

kadın bir şöför ve onun yiğeni tamirhanede arabasına aldığı adam ve de yolda çarpıpda hastaneye götürmek için aldığı eleman tam olarak aynı konu herneyse

güzel dizidir artık 12'den sonra çıkıyor vede ben de kaçırmadan izlerim tom rolündeki adamı değiştirdiler ama bence eski tom daha iyidi

ya ben diziyi seviodum ama hep kendini tekrarlıodu . yani sonunda son saniyede herşey tam tersine dönüo fln ilginç olmaktan çıkıyodu bi noktadan soraa.. ama yine de geç fln demeden eski tomlu bölümleri hep izledim. hatta rtlde anlamdan bile izlemişliim vardır..

Geri