100 Derece

Reggea-punk grubu 100 Derece yakında Ada Müzik etiketi ile ilk albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Bana göre Türkiye'de ki en yi punk rock grubu olan 100 Derece'yi yakından takip etmenizi öneririm. Grup ile ilgili bilgileri bu sayfadan aktarmaya devam edeceğim.

Eren Erdem (Kukla - vokal)

:D
bi konerlerinde bulunmuştum gerçenten çok eğlenceliydi..en keyifli skank anlarımdan biriydi :) umarım albümleri de başarılı olur yolları açık olsun
Ska! 8)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Albüm miksaj aşamasında. Piyasaya çıkış tarihi olarak ise bahar ayları düşünülmekte. Heyecanla beklemekteyiz :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya açıkçası ben de şaşırdım. 100 Derece bana göre Türkiye'deki en iyi punk rock grubu ve eğer Ada Müzik gruba promosyon konusunda yeterli yatrımı yaparsa son derece iyi noktalarda göreceğiz isimlerini. Hatırlanacağı gibi grup 4.H2000 Müzik Festivali'nde Shubuo Stage'de sahne almıştı.

slm ben gerçekten çok merak ediyorum. daha önceden ismini duymuştum ama dinlemek 1 türlü kısmet olmadı :( albümü çıksında dinleyelim bari. buarada kukla ne alemde sanırım elemanlarından biri askere gitmişti. kayıt falan nezaman gelir kukladan.....

bende bir konserde karşılaşmıştım gercekten cok eylendirmişlerdi ayrıca cokda sohbet insanlar özzelikle korku tünelini unutmam umarım başarı olur cıksın alacaz

bu arada bu adamlar bursaya hiç gelmeyeceklermi yani önemli bi gurup gelsinler dinleyelim bide ben ankaranın kızları şarkısı cok sevdim di dnlediğimdee

aldıgım duyumlar eger dogrusuyla albüm ada mzüikten cıkıoomuş ve kayıtlar tamamlanmış 11 sarkı varmış falan.. bunu doorulayacak kimse var mı sitede

bizde beklioz ailecek albümü..son iki senedir h2000de çıkan en iyi albümsüz grup onlardı galiba.. çıksında alalım...ama bence grubun tanıtım eksikliği var..kazara canlı izlemiş olanlar bilyo sadece grubu..grup bence promosyon fakiri biraz...