Düz Mantık

http://www.turkpunk.de/upload/index.php?action=browse&in=Mp3&dir=Duz Mantik - Demo

Bu adreste demomuzdan 3 parça var..
Pankımsı müzik yapıyoruz ve demomuz 6 şarkıdan oluşuyor..
İntromuz bilem var yahu vede 1-2 eskilerden yadigar şarkı kavırlamış bulunmaktayız.. Görüşlerinizi bekliyoruz..[/url]

www.punkerland.com dada bulabilirsiniz bu şarkıları mp3 bölümünde.. Ama orda daha bi hoş öbür şarkılaerın isimleride var. İzmirli bi grubuz. İzmirliler eğer lütuf ederse satın alabilerler

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Grup elemanları;
Ozan-vokal/elektro
Batu-bass/geri vokal
Bilge-Davul

www.duzmantik.garaj.org
Buradada gerekli bilgiler bir bakıma mevcut..
Daha yolun başındayız valla 1 yıllık grubuz ilk önce cover denedik ama kendi şarkılarımızı yapmak daha bi hoş oluyor..
Tam olarak tarzımız yok.. Punk,alternative karışımı yapıyoruz.
Daha bi yerde çalmadık ama planlar var.

ben grubun bateristiyim.ben de herkesin demomuzu satın almasını tavsiye ederim.en sevdiğim şarkımız babası zengin ve yalan olsundur.izmir de adore ve studio ümite dağıtacağız(tükçeye gel).ve akabinde konserlerle işi sürdüreceğiz...ikinci demo için hemen başladık bile çalışmalara diyebilirim

Bu arada bizim coverladıımız "yıldızların altında" yı kargop kavırlayıp bide klip çekmiş... Ama sakın aldanmayın biz onnardan daha önce kavırladık özenme durumları deildir aman haa. :D

Abi vokal olayını şaka mı dedin gerçek mi anlamadım :) İnsanlar indirip yorum yapsa ne hoş olcak aslındada (hasanın mesajları silmeyin yahu)

cibiliyetsiz demiş ki:
http://www.turkpunk.de/upload/index.php?action=browse&in=Mp3&dir=Duz%20Mantik%20-%20Demo

Bu adreste demomuzdan 3 parça var..
Pankımsı müzik yapıyoruz ve demomuz 6 şarkıdan oluşuyor..
İntromuz bilem var yahu vede 1-2 eskilerden yadigar şarkı kavırlamış bulunmaktayız.. Görüşlerinizi bekliyoruz..[/url]

www.punkerland.com dada bulabilirsiniz bu şarkıları mp3 bölümünde.. Ama orda daha bi hoş öbür şarkılaerın isimleride var. İzmirli bi grubuz. İzmirliler eğer lütuf ederse satın alabilerler

Mp3ünüzün Mp3 Portalı Rock In Download'da da Görünmesini , Oradan da İndirilmesini İstermisiniz? www.rockindownload.turkrock.com

İsteriz istemesinede becerebilirmiyim bilmiyorum valla.. Nasıl konuyo neediliyo o linkte olmayan 3 şarkı daha olduu içn onnarıda bi urlda barındırmak isterik tabe

grup fotosu çektirdik ve album kapağını hallettik en yakın zamanda izmirde stüdyo adore ve ümit stüdyoya dağıtırız.isteyen olursa ulşabilir.grup fotolarını da yayınlıcaz.süper fotolar.çok sevdik biz

ahaha bilge destekliorum sizi :) nese iyi gibisiniz simdilik 1 yıllık gruba göre...biraz daha çalışıp vokaliniz kendini gelistirirse biraz daha iyi olur hersey...kolay gelsin basarılar ....

Geri