Kumar (alternative)- Ankara

merhaba arkadaşlar kumar 3 aylık bir rock cover beste grubudur 4 kişiden oluşuyor sıra sıra garajda sahne alıoruz merak edenler için pazartesi salı ve perçembe günleri garaj barda prova yapıourz bekleriz

VOCAL:FATih ulusoy
BASS:TOLGA system
GİTAR:YİÐİT hanzo
DAVUL:GÖKHAN punk

cumartesi büyük ihtimalle bizi z barda sahne alıcaz yine bekleriz______

bu grubu dinlemedim ama yiğit varsa damardır...başarılar beyler...yolunuz açık olsun..en kısa zamanda dinlemeye gelecem...

NOT:la hanzo ıslattım gözlerimi sonra ne yapacağdım...

bu_rak demiş ki:
bu grubu dinlemedim ama yiğit varsa damardır...başarılar beyler...yolunuz açık olsun..en kısa zamanda dinlemeye gelecem...

eyvallah burak tabii benim olduğum yer damar olur....
bak sen o gözleri ıslat beni bekle ben geliom...

depp demiş ki:
bu_rak demiş ki:

eyvallah burak tabii benim olduğum yer damar olur....
bak sen o gözleri ıslat beni bekle ben geliom...

damar damar nereye kadar...sen önce bir gitar ufkunu genişlet...bak gitarda mi'den başka akorlarda var...bestelerde onları kullan biraz...mi mi mi nereye kadar...gurudun kaldın...

NOT:gözlerimi islattım da nereye geliyon sen...hiç gitmedin ki gelesin..:D

saolasın toreto bizde uykudan yeni uyandık zaten :) neyse arkadaşlar kumarı eylül aylarında bazı barlarda ::) dinleyebiliceksnz beste çalışmalırına yoğunlaşmaya başlıcaz umarım herşey yolunda gider sizde grup dinlersnz bizde memnun olurz :)

evt en yakın zamanda bir iki kayıt yapmamız lazım bu çeşme olayım grup için baya ii oldu gelecek görünür gibi uzaklarda herşey çok çalışmaya kaldı onuda tüm elemanlar tatilden dönünde belli bir disiplin içinde gerçekleştirilecektir herkez emin olsun biz bu sefer inandık bundan şüphesi olmasın ankaranın :)

Geri