Ezdrummer Win 7 64-bit'de Çalışmıyor

işletim sistemi sürümü önemsiz bir ayrıntıdır.. windows 7 yi işlek hale getiren updateler ile entegre olan dll dosyalarıdır rudehuman.. boş yere home u yermeye gerek yok.. sadece ufak tefek farklılıklar dışında temelleri aynidir.

işletim sistemi sürümü önemsiz bir ayrıntıdır.. windows 7 yi işlek hale getiren updateler ile entegre olan dll dosyalarıdır rudehuman.. boş yere home u yermeye gerek yok.. sadece ufak tefek farklılıklar dışında temelleri aynidir.
yorumunu çok beyendim arkadaşımda bana sataşmana gerek yok:D ben yaşadığım bir deneyimi anlatıyorum, 3 saat dll ler falan filan uğraşıcak değilim :) Şuraya bir yorum yazarken insanlara sataşmadan laf sokmadan bişeyler yazın. Win 7 Home gayet basit kısıtlı özelliklere sahip bir işletim sistemidir, özellikle 32 bit programlarda, bunu her bilgisayardan anlayan insan bilir, bazı insanların senin gibi ne win7 dosyalarını değiştirmeye bilgisi nede uğraşacak vakti vardır o yüzden bu üst sürümler tasarlanmıştır ozaman boşuboşuna bu insanlar Pro Ult falan üretiyorlar :D

laf sokma ile ne alakası var bunun pardon da ? sadece insanları yanlış yönlendirmenizi önlemeye çalışıyorum.. home edition ile ultimate arasındaki tek fark ultimate deki bazı ufak windows basit araçlarının olmayışıdır sadece.. işletim sistemlerinin bütün çalışma prensibi aynıdır.. bu mesajinizi okuyan birisi yerli yersiz format işlerine girebilir..

Bluescaster cok dogru soylemis. Zaten microsoft.com dan surumlerin karsilastirma tablosuna bakarsaniz aralarindaki farklari rahatca gorebilirsiniz. Tum windows 7 surumlerinin altyapisi birebir aynidir sadece ekstra ozellikler farklidir...

laf sokma ile ne alakası var bunun pardon da ? sadece insanları yanlış yönlendirmenizi önlemeye çalışıyorum.. home edition ile ultimate arasındaki tek fark ultimate deki bazı ufak windows basit araçlarının olmayışıdır sadece.. işletim sistemlerinin bütün çalışma prensibi aynıdır.. bu mesajinizi okuyan birisi yerli yersiz format işlerine girebilir..
http://www.softwareok.com/?seite=faq-Win-7&faq=21

şu listeye bak arkadaşım o zaman oldur mu? orada "Run many existing Windows XP productivity applications in Windows XP Mode." yazıyor dikkatli bak, birde home kısmına bak, burada ki insanlar büyük bir ihtimal crack li programlar kullanıyor, he sen 500 küsür eurolar bayılıp orjinal program alıyorsan o ayrı keşke bizimde gücümüz yetse orijinal program alsak, bazı versiyonlardaki bu crack li programlar XP de çalıştığı gibi win7 de çalışmayabiliyor 64 bit i esas alıp, özellikle home versiyonlarda, ve burada senin dediğin gibi bazı kullanıcıların win7 dosyalarının işleyişi ve işletim sistemi hakkında bilgisi olmayabilir, bende diyorum ki hocam win7 ultimate yükle ne istersen çalıştır ki yukarida ki arkadaşımın yorumu da bunu destekliyor gibi. Bende sende insanları yanlış yönlendirmiyoruz ama senin önerin herkese hitap ettiğini düşünmüyorum :)

lol.. bu sayilan özelliklerin hepsi windows uygulamalarıdır ve hiç birisinin vst çalıştırmayla, program çalıştırmayla alakası yoktur.
lol mu ? yane vst ler win 7 formatına göre uyumluluğu yok diyosun :D onlar sanal enstrüman programı olarak sayılmıyor programlanmıyorlar sadece bir dll dosyasından ibaret herhangi bir setup içeriği taşımıyor öyle yane. tamam sustum, ayrıca çok amerikalı gördüm seni :) ama ingilizcen yokmuş o ayrı :) applications yazıyor orda programmes yazması gerek dimi

Cahil hendek mi :D tamam anlıyorsun bu işlerden gerek yok DAW kelimeleri falan kullanmana :) bana laf yetiştireceğine bari arkadaşa olayı nasıl halledeceğini anlatsaydın da bir işe yarasaydın hayata dair daha makbule geçerdi burada benimle boş boş tartışacağına :D hadi kardeş move dum soul unu :D

lol.. daha da batirma bence kendini ? arkadaşın işini hallettim zaten.. iq nu verip mesajlari okursan ilk sayfa dan bunu anlayabilirsin.. nasıl bir beyin?! yapisi bu yahu. işte malesef senin gibi 5.sınıf geyik muhabbetçileri yerine paylaşım ve bilgilerimiz birikimlerimiz dahilinde paylaşimlar yapilirsa burasi çok daha güzel bir yer olacak.. şu tipe bir bak.

Geri