Özlem Tekin

Valla forumun başlarını okuyamadım...Ama şunu söyliyebilirim zamana ayak uydurarak sadece para kazanmayı düşünüyor bence...Yüzyüze tartışılr bir şahıs bence...
SAYGILAR...

elime etiler koğuşu isimli kitap geçti.uyuşturucudan ötürü gözaltına alınan ünlü insanların ordaki hareketlerini tepkilerini anlatıyor.kitabın bir bölümünde özlem tekinden söz ediliyor, aynen şu cümlelerle
'rock ın asi kızıydı.ürettiği müziğin hayat görüşünü yaşayamadı ve müziği gibi tarzını da değiştirdi.bugünlerde hip hop yapıyor'

özlemin tüm albümleri bende var ve bence en iyileri öz ve kime ne..
hadi laubali deki bazı şarkılar da fena sayılmazdı
ama son albüm beni bitirdi...
yine de önceki mükemmel albümlerin hatırına son albümü hakkında yorum bile yapmayacağım...
herşeye rağmen çok severim özlemi
o ses kimsede yok....

severim.özlem tekin bence rock yapıyor ve iyide yapıyor.sesi gerçekten etkileyici.teomanını papatyasının geri vokalini süper yapmıştı hala zevkle dinlerim...

özlem tekin sesin dövmelerine kadar güsel kadın nediim jane
nerdesin firuzenin soundtrackin de bi fuat saka cover var özlem tekin seviyorum diyip bu sarkı dinlmeynler sagır olsun ehihih. Rap söylemesine glince .. Rap vokal yaptığı saarkılar var kadın gündemi takip ediyor, kendini yeniliyor kötü mi yapıyor yeni kitlelere ulaşıoyr. Süper işte daha ne olsun

benayevsen demiş ki:
yaa bu kadın aslında kendini mahvediyo...

sesi çok iyi, görüntü desen öyle, sahne performansı desen çıldırtır cinsden... ama hala çözemiyorum niye sağlam bir albümle dönmüyo... bilen birileri varsa ses versin!
:?

Demek ki yeterince iyi market müzik yapamıyor.

adoekin demiş ki:
ya pop filan hakimken ülkede iş yapamıyor olabilir..beğengiğim biri keşke olsa yeni albüm ama durum bu...bence...

iyi de hocam o "popun hakim olduğu" aynı ülkede insanlar pop dışındaki müzik tarzlarında süper başarı yakalayabiliyorlar. bkz.Şebnem Ferah...
yaptığı müzikte iş yok bence. iyi söz yazamıyor.
bir programda albümlerinin arasındaki müziksel farkın bir arayış olarak nitelendirilmesiyle dalga geçmişti.ben bunu bilinçli olarak yapıyorum zamana ayak uyduruyorum tarzında bir şeyler söylemişti. ama böyle olunca da bir istikrarsızlık söz konusu oluyor bence. ne o hip hop falan...eğer zamane arabeski baş tacı ederse arabesk mi okuyacak bu hatun o güzel sesiyle! sesine yazık ediyor bence.

protesto ediyorum çünkü...
bi şarkı söyleyip ses düzeninin kötü olduğunu söyleyip indi...
sonra bayaa bi ara verip geri döndüğünde 4 şarkı falan söyleyip gitti.
röportajda vermemiş..
bence bu kadar kaprise gerk yok, onca insanın parasına yazık

soulatabyss demiş ki:
adoekin demiş ki:
ya pop filan hakimken ülkede iş yapamıyor olabilir..beğengiğim biri keşke olsa yeni albüm ama durum bu...bence...

iyi de hocam o "popun hakim olduğu" aynı ülkede insanlar pop dışındaki müzik tarzlarında süper başarı yakalayabiliyorlar. bkz.Şebnem Ferah...
yaptığı müzikte iş yok bence. iyi söz yazamıyor.
bir programda albümlerinin arasındaki müziksel farkın bir arayış olarak nitelendirilmesiyle dalga geçmişti.ben bunu bilinçli olarak yapıyorum zamana ayak uyduruyorum tarzında bir şeyler söylemişti. ama böyle olunca da bir istikrarsızlık söz konusu oluyor bence. ne o hip hop falan...eğer zamane arabeski baş tacı ederse arabesk mi okuyacak bu hatun o güzel sesiyle! sesine yazık ediyor bence.
eyvallah bu da farklı ama iyi nitelikli bir yaklaşım...yani konuyubu yönden değerlendirmen iyi geldi bana ama şebnem ferah hakkındaki yorumlarında ne yazıkki hiç uyuşamıyoruz...bence yaptığı müzikte iş yok değil he hani daha iyi olabilir ama iş yok demem.neyse zevk olayı..düşüncene saygım var...

Geri