Deep Inside (Doom Death) - Ankara

SisterMary demiş ki:
Yamuk_Pirenses demiş ki:
SisterMary demiş ki:
Yamuk_Pirenses 🙂
Nickname'e hasta oldum, tek kelimeyle 🙂 Artik bu sahis, ne yazarsa yazsin, zevkle okurum, ozel muhabbet olsun olmasin onemli degil...Gonlumun prensesi oldun Ayse 🙂

Arkadaslar, dying wish icin baska bir kayit yapma imkaniniz olabilir mi? Hani biraz sanki sarhosluk var gibi de o parcayi calar ve seslendirirken 🙂 Nacizane yorumumdur, gerci Alpay teyit etmis gibi olmustur 🙂
SisterMary beni şımartıyorsun kuzum! 😳 Walla ne yaptıysam Deep Inside içün. :metalhead Alpay için bişiy istiosam naamerdim! (ki öyleyim) 😀 Tawiz werme + Sert kal ! :twisted:

Yamuk pirenses, sagol 🙂 Deep Inside gelecek vaadediyor, ve ben halen israrla kendi parcalarinizi yapin diyorum 🙂 Di mi pirenses?

sen bu gaza böyle basmaya devam et yeterki beste yapmak kolay hemde çok kolay( ama istediğin şeyi yapmak biraz zahmet ve zaman istiyo :twisted: sıradan bi beste olmasın istiyoruz :roll: o nedenle beklemen gerek biraz sistermary ciim 🙂

:metalhead heavy metal :metalhead

ehuehh

alpii süpersiin!!!süper adamım!!!!!! geçmes gari bu haftalar..🙁

pek bi sevindiriğim ben 😆 ehuehh bilioom inanıomm 😛 😉 ''O'' da olcaakk
we all trust in u 😉 :metalhead

Re: ehuehh

darklethe demiş ki:

Yoksa o 'o' dark tranquillity lethe mi 😛 :twisted: :twisted: :twisted:

evt 9 nisanda yolcudayız :twisted: SSK yı yıkmadan gelmek yok :twisted:

Re: ehuehh

darklethe demiş ki:

Ewet güzel bi açıklama olmuş 😆

Konserde bizden başka yer alıcak gruplar henüz belli değil .. Ama eminiz sağlam bi organizasyon olucaktır .. Yakında afiş ve ayrıntılar açıklanacaktır...

39el.gif

Stay Heavy :twisted:

SisterMary demiş ki:
Yamuk_Pirenses demiş ki:
SisterMary demiş ki:
Yamuk_Pirenses 🙂
Nickname'e hasta oldum, tek kelimeyle 🙂 Artik bu sahis, ne yazarsa yazsin, zevkle okurum, ozel muhabbet olsun olmasin onemli degil...Gonlumun prensesi oldun Ayse 🙂

Arkadaslar, dying wish icin baska bir kayit yapma imkaniniz olabilir mi? Hani biraz sanki sarhosluk var gibi de o parcayi calar ve seslendirirken 🙂 Nacizane yorumumdur, gerci Alpay teyit etmis gibi olmustur 🙂
SisterMary beni şımartıyorsun kuzum! 😳 Walla ne yaptıysam Deep Inside içün. :metalhead Alpay için bişiy istiosam naamerdim! (ki öyleyim) 😀 Tawiz werme + Sert kal ! :twisted:

Yamuk pirenses, sagol 🙂 Deep Inside gelecek vaadediyor, ve ben halen israrla kendi parcalarinizi yapin diyorum 🙂 Di mi pirenses?
SisterMary kesinlikle eed!Buarada Mayıs'da İzmir flan demişsiniz mutluluk hormanlarım coştu yeminle! :zipla Buarada bir İzmir'li olarak Dawnfall'ın kaydı dinledim we .... :dil 😆 Bilmem annatabildim mi? Ayrıca Deep Inside'ı we bööle harkulade bi yorumcumuz olan Alpay'ı da bu tip wokallerle kıyaslamak herşeyden önce günah! 😛andik Yaa İzmir'den bi tane deliganlı yok mu bi konser organizeyşını yapalım beah! :metal

Yamuk_Pirenses demiş ki:
SisterMary demiş ki:
Yamuk_Pirenses demiş ki:
SisterMary demiş ki:
Yamuk_Pirenses 🙂

SisterMary kesinlikle eed!Buarada Mayıs'da İzmir flan demişsiniz mutluluk hormanlarım coştu yeminle! :zipla Buarada bir İzmir'li olarak Dawnfall'ın kaydı dinledim we .... :dil 😆 Bilmem annatabildim mi? Ayrıca Deep Inside'ı we bööle harkulade bi yorumcumuz olan Alpay'ı da bu tip wokallerle kıyaslamak herşeyden önce günah! 😛andik Yaa İzmir'den bi tane deliganlı yok mu bi konser organizeyşını yapalım beah! :metal

Alpay'ın sesi gayet iyi bana göre , çok daha da şahane olabilir belki ama bunu böyle söyleyerek birşeyler kanıtlayamayız.Verdiğimiz konserlerle yavaş yavaş kendimizi belli etmeye çalışacağız.Bu Alpay için değil Tüm Deep Inside Üyeleri ve benim için de geçerli.Kimse mükemmel değildir.
Herkes işini yapıyor ve çalışıyor , elimizden geldiğince çalışıyoruz repertuarı genişletiyoruz yeni gruplar ekleniyor , besteye de göz kaydırmaya başladık onun da sebebi grubun gerçek anlamda Tam oturdu diyebildiğimiz için.
Herkes kendine düşeni yapıyor zaten 😉
Yeter ki lafta kalmasın :twisted:

9 Nisan'da Görüşmek Üzere.. :metalhead

Ya Bronx kardeş,ben sadece görüş belirtmiştim ama ters bişey de söylemedim zannımca. :roll: Ayrıca Deep Inside dediysek bi kişiye kaçmayız paso.Gurup olarak harkuladesiniz duygularımı dile getiriim dediydim nooldu. 😢 Pardon...

:metalhead :twisted: DEEP INSIDE :twisted: :metalhead

Yamuk_Pirenses demiş ki:
Ya Bronx kardeş,ben sadece görüş belirtmiştim ama ters bişey de söylemedim zannımca. :roll: Ayrıca Deep Inside dediysek bi kişiye kaçmayız paso.Gurup olarak harkuladesiniz duygularımı dile getiriim dediydim nooldu. 😢 Pardon...

:metalhead :twisted: DEEP INSIDE :twisted: :metalhead

Ymuk_Pirenses ciim çok sağol düşüncelerin için 😛 inşallah sen de bi gün canlı izleyebilirsin bizi :twisted: İzmirdeki arkadaşlar bi konser ayarlarlarsa neden gelmiyelim di mi ama :twisted:

bu arada bronx u yanlış anlamışsın 😉 Neyse mesaj bu herşey anlaşılabilir 😀 kötü bişey dememiş yani 🙂 Eyvallah desteğin için :twisted:

😆 😆 😆 :twisted: efeeettt efeeettt!!!dark dark!!!! e çalacaklar gari 😛 rüyamda gördüm 😛inokyo :mrgreen: çalıolardı..hayırdır işallah :roll: :metalhead

Kuzen bunu duymasın :roll: :twisted:

9 Nisan :?:

Siz en öne alın Yekta'yı 😉 bakın arka taraf nasıl başlıyor öne gelip sallamaya :metal

Kadircan,tuşhen konusunda dedikodu yayılıyor :roll:,
Biz şu süprize ne zaman çalışmaya başlıyoruz :twisted:

mat demiş ki:
Kuzen bunu duymasın :roll: :twisted:

9 Nisan :?:

Siz en öne alın Yekta'yı 😉 bakın arka taraf nasıl başlıyor öne gelip sallamaya :metal

Kadircan,tuşhen konusunda dedikodu yayılıyor :roll:,
Biz şu süprize ne zaman çalışmaya başlıyoruz :twisted:

Auahuah .. Walla kardeşim başlayalım yavan bişey olmasın .. Deli süpriz olucak ama.. Ah şu sınavlar olmasa neler yapcaz be anılım .. Bu arada ne dedikodusuymuş o söle bakayım .. nolmuş tuşelerime ? 😆

9 Nisan güzel olucak inşallah herşey bi netlik kazansın bakalım... İzmirde olur inşallah yakında bekleyenler var :twisted:

Geri