tuzruhu

e,gelip bi dinlemek farz oldu o zaman.... :zipla hatta söylemezseniz istek yaparım ona göre!!! :D

sahi neler çalıyorsunuz,bikaç örnek verseniz fena olmaz.eminim benim gibi henüz dinlememiş olan çok kişi vardır sizi.(gerçi ben biraz tahmin edebiliyorum eski programlardan ama...)malum,yaz mevsimi... ;)

müziğinizin daha sert olmasını umduğumu daha önce de söylemiştim zaten.iyi,sevindim... ;) dinleyip görecez artık...bakalım ne kadar sert?! :twisted:

süper bi grup bu tuzruhu varya çok seviyoruz ailemizin rock grubu oldu adeta harikasınız çocuklar böyle devam edin

gelirim,emin ol! ;)
volkan'a da geçmiş olsun...
bu arada demonuzu çıkarmanızın vakti gelmişti artık,bu konuda çalışmaya başlamanız da iyi olmuş.demo cover mı olacak kendi bestelerinizi mi içerecek?

demo hem cover olcak hemde beste olcak....

Zaten bitmek üzere volkan ın eli kırılmasaydı coktan dinlemiştiniz walla parcaları... :p

Neyse 2-3 hafta sonra inşallah ...Geç olsun güç olmasın.. :D

Ya su anda sadece grup için varım... :D

Tüm eserlerimi grup için yapıcammm.. :LOL: eheuehe

Kendime ait demo oluşumlarına daha çook var.Şu anda grup iyi gidiyoo..
Hem müzikal olarak hemde arkadaşlık dostluk olarak..

Bakalım zaman neyi gösterir bilinmez...

vaaaaay beeaaaa!!! :kaydim
bu durumda grup adına besteleri de sen yapıyorsun sanırım.
hadi hadi vardır sende bişeyler de sen şimdi arkadaşlarına ayıp olmasın diye söylemiyosundur!
;) :LOL:
şaka yapıorum....neyse,bekliyoruz çalışmalarınızı.kolay gelsin...

grup adına besteleri sadece ben yapmıyorum...Sadece kabataslak sarkıyı cıkarıyorum grupca kesip biçip düzeltiyoruz...

ama genellikle sözleri ben yazıyorum..Tabi iskenderin de hakkını yememek lazım :D

Herşey için teşekkürler...

doğruyu söylemek gerekirse bir edebiyat gambiyetsizi olan ben tek kelime bile yazamadım valla, ben müzikal ve kayıt kısmıyla ilgileniyorum , umut altyapılara bulaşıyo yani bi sinerji bi mutluluk gidiyo, grubun adını polyanna koysak mı ne? neyse salak ben elimi kırdım hala acıyo şerefsiz iyileşince son sürat gelcez..... :LOL:

hakikaten kabiliyetsizsin galiba edebiyat konusunda; "gambiyet" nedir,yoksa öyle bi kelime dilimizde var da ben mi bilmiyorum?!! ;) :LOL:

grupta bi bütünlük yakalamışsınız işte ne güzel.iyimser olmakta fayda var.aman nazar değmesin,dağlara taşlara!!! :mrgreen:

bu arada tekrar geçmiş olsun...doktor da insan,hasta olabiliyo,kolunu kırabilyo,vs... :D

hadi bakalım,biz bekliyoruz...

benim volkanım gitarcımın herbi işe kabiliyeti vardır sen canını sıkma thyreniacığım senide programa bekleriz pazartesi saat 20:00 baraka

tabii canım kabiliyetlerinize ne şüphe!işimiz şaka... ;)
bu pazartesi değil ama bir pazartesi,ki az kaldı geliyorum ankara'ya,mutlaka sizi dinlicem beyler!

Ben ordaydım muhteşem bir akşamdı bir ara sanırım kendi parçanızı dj e çaldırdınız inanamadık şarkı muhteşem olmuş açıkcası bu kadarını beklemiyoduk acayip utandık herşey için çok sağol tuzruhu ::)))))))

ya ben cidden unuttum yazmayı... ama şarkı çok güzel olmuş fekat vokal biras zayıf kalmış gibi geldi... (vokalinizin çok iyi olduğunu düşünüyorum ses kalitesi olarak) ama bütün olarak çok beğendim... sözler çok yerinde olmuş...

tebrikler....

:) Teşekkürler limon...Ya vokal demoda biraz zayıf kaldı bunu biliyorum..Ama yeniden sölücem üstüne...Yani daha iyi bir performans sergilicem emin olun... : :LOL: :oops:

Geri