2-3 Kasım 2012 Steve Vai Istanbul Ve Ankara Konserleri

Freebird Agency gururla sunar...

Ülkemize en son 2005 yılı Kasım ayında gelen Steve Vai, tam yedi sene sonra tekrar Türkiye’de!

Steve Vai’yi tanımlamak gerekirse, virtüöz gitarist, ileri görüşlü bir besteci ve müziği sonsuz yaratıcılık ve teknik deha ile harmanlayan kusursuz bir prodüktör denilebilir. 12 yaşında, Joe Satriani’den gitar dersleri alan Steve Vai, 18 yaşında profesyonel kariyerine efsanevi Frank Zappa ile çalarak başlamıştır. 30 yıl sonunda 15 milyon’dan fazla albüm satışı ve üç Grammy ödül
ü sonrasında, Steve Vai kendisinin müziğin gerçek benzersizlerinden biri olduğunu kanıtlamıştır.

Vai’nin kariyeri ödüller ile doludur. Bunlardan en yenisi, ‘TEC Foundation’un kendisine layık gördüğü, son derece prestijli olan Les Paul Ödülü’dür. Bu ödüle layık görülenler arasında Paul McCartney, Neil Young, Herbie Hancock, Steely Dan ve Bob Clearmountain gibi isimler bulunmaktadır. ‘Tec Foundation’ ödülü verirken kendisinden şu şekilde bahsetmiştir; ‘Steve Vai'nin gitaristlikteki nefes kesen yeteneği rock dünyasında ve ötesinde kabul görmüştür. Vai, yeteneklerini müzik dilinin ilerlemesine adamıştır. Bir çok sanatçı tek bir kategoriye konabilirken, Steve Vai sınıflandırılamamaktadır. Kendisi en üst düzey müzik simyacısıdır.

Vai’nin son ürünü, kendisinin aynı zamanda 16. solo albümü olan ‘The Story of Light’ 2012 yılında, kendi kuruluşu olan Favored Nations Entertainment tarafından çıkarılmıştır. Vai’inn diskografisi 60 albüm içermektedir, bunların içerisinde bir çoğu Zappa ile çalışmalarını da içerir, diğerleri ise David Lee Roth (Van Halen’dan ayrıldıktan hemen sonra) ile olan çalışmaları ve Whitesnake canlı kayıtları, birliktelikler, derlemeler ve orkestral çalışmalardan oluşmaktadır. 1990 yılında çıkan Passionand Warfare ve Hollanda Metropole Orchestraile birlikte performans gösterdiği, 2007 yılında çıkan Sound TheoriesVol 1 & 2 büyük ses getirmiştir. Vai'nin orchestral kompoziysonları içerisinde, 2011 yılında Noord Nederlands Orchestra'le dünya prömiyeri yapılan"The Middle of Everywhere" de bulunmaktadır.Orkestra şefi Marcel Mandos; "Steve Vai'nin müziği, meşhur modern besteci’lerle rahatlıkla rekabet edebilir." demiştir.

Biletler için;
http://www.biletix.com/etkinlik/NLSV1/TURKIYE/tr
Deluxe Lounge - 215.00 TL
Sahne Önü - 112.00 TL
Normal - 67.00 TL

- Deluxe Lounge: Sınırsız içki (Yabancı / Yerli içecek ) kapsamaktadır. Deluxe bilet sahipleri ayrıca sahne önüne geçme imkanına da sahiptir.


- Kapı Açılış 19:00
- Konser Başlangıç 21:00
- Konser kapalı mekanda gerçekleşecektir.
 
Aşağıdaki açıklamayı bulmuştum Ankara konseri ile ilgili :


03.11.12 tarihinde gerçekleşmesi gereken Ankara Steve Vai etkinliği Lojistik sebeplerden dolayı iptal olmuştur. Biletlerinizi iade edilebilir veya 03.11.12 tarihli Steve Vai İstanbul Konserinde kullanabilirsiniz.

Biletix satış kanallarından satın alınmış biletlere ilişkin bilet iadesi Biletix tarafından gerçekleştirilecektir. Ana gişeden alınan biletlere ilişkin bilet iadesi ana gişe tarafından gerçekleştirilecektir.

Son iade tarihi 15 Ekim 2012'dir

İade işleminizin gerçekleştirilebilmesi için;

Biletlerinizi teslim aldıysanız, biletlerinizi herhangi bir Biletix Satış Noktasına teslim etmeniz gerekmektedir. Biletix’e teslim edilmeyen biletler için geri ödeme yapılamamaktadır.

Biletlerinizi henüz teslim almadıysanız, 0216 556 9800 Biletix Çağrı Merkezini arayarak işlem yaptığınız Kredi Kartı ve Banka bilgilerini iletmeniz gerekmektedir. Bilet tutarının iadesi, 10 iş günü içinde yapılacaktır.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler