The Halt (Rock)-Ankara

The Halt ankarada kurulmuş yeni bir grup.Grubumuz 3 kişiden oluşuyor

E.GİTAR,GERİ VOKAL=Erol(Screamager)
BAS,VOKAL=Gökçer
DAVUL=HaGaRD(ben) :p

Genellikle yabancı rock yapıyoruz.Grubumuzla ilgili iyi veya kötü eleştrilerinizi burdan iletebilirsiniz.İLK KONSERİMİZ BU PAZAR BİZİZ BARDA :!: ROCK SEVEN HERKESİ BEKLİYORUZ... :!: :metalhead

Evet arkadaşlar ilk konserimizi dün biziz barda verdik. :metal Her ne kadar crash her vurduğumda trampetin üstüne düşsede :evil: ve trampette kucağıma doğru devrilmiş olsada :evil: ve bizden kaynaklanmayan bazı sorunlar yaşasakda :twisted: eğlendik biz. :metalhead Bizi dinleyen herkese teşekkür ediyoruz :elsallaa konserle ilgili yorumlarınızı merak ediyoruz... :LOL:

slm pazar baya ıyıydınız. her nekadar crash dussede:)cok ıyı caldınız yaw.bızım basımıza gelenler zaten pısmıs tavugun basına gelmezdı heralde!mikrofon cıkarmı ya soylerken!!!

muscico theraphy-solist

theseus teşekkür ederiz.sizde gayet iyiydiniz olur öyle şeyler bak benim başıma neler geldi :p biz her türlü rock müzik yapıyoruz fakat bunları HALT versiyonunda çalıyoruz :zipla HALT versiyonunu merak edenleri bekliyoruz konserlere :metal repartuardan bi kaç örnek vermek gerekirse=

GREEN DAY-Amerikan idiot
Clash-I FOUGHT THE LAW
BRYAN ADAMS-SUMMER OF 69 vb. parçalar herkesi ilerdeki konserlerimize bekliyoruz... :elsallaa

Arkadaşlar bizizde sizi dinleme imkanım oldu :!: ,aksilikler olmasına rağmen gayet iyiydiniz.Repartuarınız çok başarılı :alkıs .Diğer konserlerinizi merakla bekliyorum :!: Çalışmaya devam edin daha iyi olacaksınız o potansiyeli gördüm sizde :D :p başarılar...

T

TheHurricane

yorumun icin tesekkürler , repertuar?m?za yeni sark?lar ekledik ayr?ca kendi bestelerimizi de yapmaya baslad?k , yak?n zamanda tekrar konser vermeyi düsünüyoruz , cok daha iyi olacag?na inan?yorum

vayyy gökçer bey seni burda görmek ne güzel. :LOL: Scout yorumların için saol.Biz her zaman en iyisini yapmak için uğraşıyoruz.Beste çalışmalarını bitirdikten sonra en kısa sürede konser vereceğiz. 8)

Arkadaşlar bestemizi tamamladık çokda güzel oldu :LOL: yeni klavyeci arkadaş eklendi grubumuza :!: Halt baştan aşağıya yenilendi ve dönüşümüz çok iyi olucak 8) herkes gelip görebilir SAYGILAR ;)

4 Eylül Pazar günü Biziz barda sahne alıyoruz :!: Tüm Ankaralıları Biziz bara bekliyoruz :metal .Saygılar...

Kapı Açılış=16.00
Bira=3 ytl

Görüşmek üzere... :elsallaa

M

musico_theraphyst

Dostum MusicoTheraphy olarak her zaman yanınızdayız. Her ne kadar bu konserde beraber çalamıycak olsak da yanınızdayız.
Başarılar dostum.Biziz'i sallayın...

H

-hurricane-

abaküs de son anda vazgecmis konsere cıkmaktan , 2 grup cıktı sadece , ilk biz cıktık .. fazla kisi yoktu rock'n coke gitmis herkes ... 1 saate yakın kaldık sahnede , güzel konserdi gene de iyi caldık gibi geldi bana , tek sorun az kisi olmasıydı , dısardan aldıgımız elestireler de olumlu yöndeydi .. önümüzdeki konserlere bakıcaz artık :) görüsmek üzere

Konser Rock n coke a kurban gitti yaa :( O kadar da iyi çalmıştık hani:)neyse bu konser fazla sorun yaşamadık ama musico therapy i bekledik konsere gelirler diye ama bizi hayal kırıklığına uğrattılar :)

Saygılar....

yaw oole demeyın ya o gun herkesın dersanesı wardı..hatta ben dersaneyı asıp sızın ıcın gelcektım!!!gruptakı herkesn oss problemı war!!
her zaman yanınızdayız!!

Arkadaşlar bi konser haberi

10 EYLÜL 2005 Cumartesi yani yarın BİZİZ Barda sahne alıyoruz.Konserimiz 7 de başlıcaktır.Herkesi bekliyoruz SAYGILAR...