51 PromiL(Rock) - Ankara

eşşek adamlar sizi bu ara koşmak iidir tabii insan ünlü olunca yetişemıyoo heryere 😛 bu arada belgeselde senanın ismi benden cok gecerse kuserım😛 ben 3 yaptım o daha 2 de beyler ve en gusel vokal olan ececim hepinzi öper ve başarılar dilerim.........

ya bisey sorucam arkadaslar aam kızmayın bakın uyuzluk olsun yada dalasmak ısın yapmıyorum sızı sevdıgımıde (ınsan olarak 😀) bılıyorsunuz.

ama bu grubun tarzı ROCK nasıl oldu ya? sız alternatıf bır grupsunuz... yoksa kendı ıcınızde rockta bızemı alternatıf duruyor? 😀 😀
neyse acıklarsanız sewınırım we uzum programlarınızda basarılar dılerım

funnyasme demiş ki:
abi sacmalıyosun galibaa alternatif rockın bşr alt grubudur.yani alternatif rock demek isteniyor burada biraz düşünelim ve mantıklı olalım lütfen

ama biz punk rock yazdık yanı yazıldı nıye ?? cunku... tarzımız punk rock. oyle genelleyıp bırakmamak lazım punk metal rock gıbı degılmı ? neyse ozgun ozgur ve tanısamadıgım dıger elemanlar hepınıze basarılar

Aslında çaldığımız tarzı yazarsak rock deyince aklınıza gelen ve açılan bir sürü dal var. İşte rock deyince altına alabiliceğiniz herşeyi sevip çalmak isteriz.Bu nedenle rock (neden dalaşasın uyurcum) sevgiler.

walla teker teker ececiime, özgün we özgürcüüme selmanıma we henüz dinleyemediğim ama başarılı olcaına inandığım emine cumartesi günü yapılacak olan konserlerde we de dewamındakilerde başarılar dilerim!. 😀
not: sabahleyin c witaminini nein ii alın, hatta mesil macunu fln ayarlayabilosanıs yiip öle gidin he mi canlar, sora bi bakmışıs ki sahnede yıılmışınıs olmasın.. 😛

Bizizdeki konser fena deildi kendileri beğenmeselerde özgün ibanez gitardan cort sesi cıkarttırma basarısı göseterdiği için ayrı bır tebrıkler 😀
Neyse garage da ise 15 tane seyirci oldugu için konsere cıkmayarak en iyisini yaptılar.. Neyse ileriki konserlerde başarılar...

eet bndee beendım bızız performansını garagedaki kotu performanstan soraa cok ii oldu!!! ayrcc garage konserı iptalmı oldu?? ztn koşmadınız snrm goremedım 🙂🙂

basarılar .. 😉

bizizde çok iiydiniz 51 promil,zevkle dinledim,tebrikler..evil cats olarak bugünkü desteğiniz için teşekkürü borç biliriz 🙂 hepinizi çok sewdik,nice beraber konserlere işalla 😆

Çok yakın bir tarihte (ki bu tarih ya 17 si ya da 24 ü) Garage konserinin telafisini Garage daki bir organizasyonla yapıcaz 🙂 Bugun garage'a cıkmamamız kararı karşılıklı bir karardı.Organizasyon gecikti ve yeteri kadar ilgi yoktu.Ama yine de her iki tarafta da bizi destekleyen herkese teşekkür ederiz.(Ayrıca evilcats grubu cok teşekkürler desteğiniz için.Umarım bir cok organizasyonda daha beraber oluruz.)

Arkadaşlar beni pek ilgilendirmez gerçi Garajda ki konsere çıkmama nedeninizi de tam olarak bilmiyorum bilip bilmeden konuşmak istemem ama eğer izleyici ve talep azdı düşüncesiyle çıkmadıysanız konsere çok önemli derecede bir yanlış yapmış olduğunuzu belirtmek isterim.1 kişide olsa kimse olmasada bir grup afişlerde yer aldığı gibi sahnede olabilmeli bence gerçi haksız yere suçlamak istemem tamamen havaya konuşuyorum tabi ki haklı bir nedeniniz vardır eminim ama ya yoksa diyerek ben düşüncemi söylemek istedim.Herkes binlerce dinleyiciye çalmayı ister ama unutmayın asıl olan şey sahnede kendiniz için çalmak.Ha ahkam kesmek bana düşmez ama ben böyle yapıyorum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim ayrıca nokiasupersound yarışmasına gönderdiğiniz bestenizin gerçekten başarılı olduğunu düşündüğümü de eklerim...

Gercekten yorumların için teşekkürler.Ama madem soyledin bende yazayım.Senin de bildiğin gibi bahsedilen saatten oldukca geç oldu her şey.Biz cıksak siz en az 1 saat sarkıcaktınız.Ve ardından Garage da DeM in programı vardı.Organizatorle konuştuğumuzda bize bu fikri sundu.Bizde kabul ettik.Yoksa bizim isteğimiz doğrultusunda "az seyirci var cıkmayalım"gibi bir talepte asla bulunmadık.Biz gercekten istiyorduk ne olursa olsun cıkıp calmayı.Hatta son anda en azından 2 şarkı calalım dedik ama bascımız coktan ortalıktan kaybolduğu için onu da yapamadık 🙁 Gercekten yanlış anlaşılmak istemeyiz ve herkesten grubum adına ozur diliyorum.

ozgun1907 demiş ki:
Gercekten yorumların için teşekkürler.Ama madem soyledin bende yazayım.Senin de bildiğin gibi bahsedilen saatten oldukca geç oldu her şey.Biz cıksak siz en az 1 saat sarkıcaktınız.Ve ardından Garage da DeM in programı vardı.Organizatorle konuştuğumuzda bize bu fikri sundu.Bizde kabul ettik.Yoksa bizim isteğimiz doğrultusunda "az seyirci var cıkmayalım"gibi bir talepte asla bulunmadık.Biz gercekten istiyorduk ne olursa olsun cıkıp calmayı.Hatta son anda en azından 2 şarkı calalım dedik ama bascımız coktan ortalıktan kaybolduğu için onu da yapamadık 🙁 Gercekten yanlış anlaşılmak istemeyiz ve herkesten grubum adına ozur diliyorum.

yanlış anlaşılmaya sebebiyet veren grup dışındakilerin "garaja çıkmama kararınız isabetliydi" yazması oluyor.

kararlıyım sonuna kadar dinliycem bir dahaki sefere garajda bu ne ya aksaklık da aksaklık 🙂

evet, en azında 2 şarkı da olsa çalmak istediklerine ben şahitim. Hatta Tuşe'nin sonuna kadar bekledimki 51 Promil dinleyelim diye ama olmadı..Gerçi ben geçen Garage'da dinlemiştim sizi ama gene dinleyebilseydim de fena olmazdı 😀 geçen seneye göre hayli bir yol kattettiniz..çalışmaya devam gençler, eminim güzel şeyler olacak..

Geri