Terminatör 1-2-3-4

3 filmin içinden ilk filmi çok beğenirim..diğerleri okadar iyi deildir hatta 3.film için çok kötü diyebilirim..3.filmden beklentim epey bir fazlaydı ama izledikten sonra hiç bir beklentim kalmadı zaten serisi çekilmiş filmlerin hiç iyi olduğunu zannetmiyorum...

weled demiş ki:
3 filmin içinden ilk filmi çok beğenirim..diğerleri okadar iyi deildir hatta 3.film için çok kötü diyebilirim..3.filmden beklentim epey bir fazlaydı ama izledikten sonra hiç bir beklentim kalmadı zaten serisi çekilmiş filmlerin hiç iyi olduğunu zannetmiyorum...

Bakalım 4. filmi nasıl olacak...İnşallah 3. gibi kötü bir izlenim bırakmaz bu filimde...

3 sıkıcı olmamış ama 2 nin yanından bile geçemez. James Cameron'ın yüksek derece ateşle yatarken Terminatör fikrinin aklına geldiğini biliyor muydunuz!

Ben ilk defa 92 yılında izlemiştim. Daha Türkiye'de sinemalardaydı ama biz okul olarak orjinalini videodan seyrediyorduk. Bir abimiz Amerika'dan getirmişti. Robert Patrick'e bence o rolü için oscar vermeleri lazım. Acayip korkuyordum ondan. T2 aynı zamanda gerilimliydi. Kovalama sahnelerinde resmen nefeslerimizi tutuyorduk. T3'ün eksiği o zaten. Boş bir macera filmi olmuş. Ya hiç karıdan Terminatör olur mu? :)

1. ve 2. filmlere göre çok daha fazla para harcanmış terminatör 3'e bu belli ve açıkcası bu harcanan paranın karşılığını alamadı gibi geliyor yönetmen...Hiç düşündünüzmü bilmiyorum veya aklınıza geldimi ben bu gelecekten gönderilen süper dişi terminatörün filmdeki bir diğer terminatör Arnold ile bir kaçamak yaşıyacağını tahmin etmiştim..Evdeki
hesap çarşıya uymadı tabiki :? :? :?

Dün gece Galatasaray ve Beşiktaş maçından hemen sonra 3' üncü versiyonu vardı ama iptal ettiler maçın uzunluğu yüzünden...

1 we 2 yi izlemedim ama dün terminatör 3 wardı_film güzeldi ama en sonunu pek anlayamadım_en sonunda ölüyolarmıı yoksa ölmüyolarmı anlamadım..._neyse genel olarak film güzeldiii.

T2 gerçekten mütişti. Ufacıktım o zamanlar gece kabuslarıma giriyodu. Gece ay ışığı yatağa vurunca cıva herif gelcek diye çığlığı basıyodum. Bi de çığlığı basarak kurtulamam diyip daha bi gerilim...

Bunalıma girmiştim hey gidi günler hey!.. Özledim bea

mavi_melek demiş ki:
1 we 2 yi izlemedim ama dün terminatör 3 wardı_film güzeldi ama en sonunu pek anlayamadım_en sonunda ölüyolarmıı yoksa ölmüyolarmı anlamadım..._neyse genel olarak film güzeldiii.

Neeee!!! İzlemedin mi?

Terminatör 1 ve 2'yi izle, 3'ün ne kadar boş olduğunu anlayacaksın.

Ya bu güne kadar nasıl izleyemedin hayret yaw!! 40 defa gösterdiler tv de.

Sana tavsiyem bir an önce cd lerini al. Çok şey kaçırmışsın çoooookk!!!

Geri