Hayır Kurumu (eski Fail-i Meçhul (Rock)) - Ankara

Hayuuuuuuurrrr :kafaat

Yaa ağlarım bak hasta etmeyiin :cry: Napiim ztn moralim bozuk,bide ufacık içmişim,e bide siz orda kendi capınızda eğlenince moralim bozuldu :? Ne biliim ben siz alıp da siteye koycaksınız(ki siteden bile haberim yoktu :!: yine kendimize kalcak bi kayıt die nese dedim ama gel görkii :oops:

NAJİM canım bidenem sen yazarsın ya benimde moralimi bozmassınıs,sıfır hatayla calarıs,tolga abi de sesle oynamaz(belkii belki gibi :LOL: ) adam gibi bişi cıkar ortaya ;) :)

COOOOOK SEVİORUM BEN CANLARIMI YAAA :mrgreen:

?

Ah yani itiraf ediyosun dalga geçtini!! Hiiii!!
Nese daha da kızıştırmayalım dimi ?? :twisted: :twisted:

Aman diyim sevda aman.....İçmek fln.....
Konuşturtma beni Allah aşkına.Ekşi sözlüklere kadar geçmiş bi hatun olarak...:D :D :D :D
zuhahahahahahahahaha

Arkadaşlar merhaba......

Bu arada süper bi gaz modundayız....Elimizde olan sözlerin bestelerini yapmaya başladık.Güzel bişiler çıkıo gibi.Beklediimizden ii o kesin de :p Şu aralar bi suskunluk war biz de derslerin başlaması biraz da hazırlık evresi diyelim....Gerçekten çok eğleneceğiniz ve çok da vurucu parçalarımız var....Ayrıca kendi şarkımız olan hayalin yeter e de bi cover yapıp onu mükemmel bi hale getirmeye çalışıoruz...
Hergün aklımıza yeni bişiler gelio.Notalar sözler kağıtlar kalemler gitarlar havada uçuşuo :D bakalım hayırlısı....

Ayrıca benim yazdıım HOŞÇAKAL adındaki şarkıya da çok yakında başlicaz....
Megolomanlık gibi olmasın ama....Çok sağlam bi dönüş olcak bizimkisi :D

Hoşçakalın...(Hoşçakal kelimesinden nefret etsem de.....)

----------ÇöLLeRDeYiM YaNıORuM,KuTuPTaYıM ÜşÜoRuM...NeReLeRDeYiM BiLMiORuM.....--------------

ehü öehüm :elsalla :)

ben geldim :p

Bu grubu yakından takip eden biri olaraktan tek söyleyeceğime şey süper olmaları :)

"hayalin yeter" gerçekten süper bi şarkı..insan dinlediğinde bi hoş oluyor yafs.. :? kendinden geçiyor..bunalım bi şarkı..albüm çıkarsanız o şarkıyla milletin ağzında dolanırsınız.. ;) 8) :idea:

Biziz e çıktığınızda gelemedim walla o kadar da çağırıldım :p :LOL: ama bi daha çıkcağınızda kesin gelicem.. ;) repertuarı değiştirme fikriniz de iyi olmuş.. :? :idea: ;) yeni yeni şeyler bekliyoruz sizden..

bu arada ben sevdanın küçüklüü :seytan

Bakalım bu ara cidden youn ders programımıza rağmen üstün çabalarımızla :p bişiler yapmaya çalışıoruz.Artık kendi şarkılarımız bizi tatmn etmeye başladı.İstediğimiz gönlümüze göre yapabiliorz.Aradığımız müzik tarzını yansıtmaya çalışıoruz.
Güzel bi repertuar olcak inşallah...Eğer bi aksilik çıkmaz planlarımızda bi deişiklik olmazsa konserimiz de güzel olucak...Bazı şeyler için uğraşıoruz da :) :) :)
Kendinize ii bakın.....

MoSMoR demiş ki:
ehü öehüm :elsalla :)

ben geldim :p

Bu grubu yakından takip eden biri olaraktan tek söyleyeceğime şey süper olmaları :)

"hayalin yeter" gerçekten süper bi şarkı..insan dinlediğinde bi hoş oluyor yafs.. :? kendinden geçiyor..bunalım bi şarkı..albüm çıkarsanız o şarkıyla milletin ağzında dolanırsınız.. ;) 8) :idea:

Biziz e çıktığınızda gelemedim walla o kadar da çağırıldım :p :LOL: ama bi daha çıkcağınızda kesin gelicem.. ;) repertuarı değiştirme fikriniz de iyi olmuş.. :? :idea: ;) yeni yeni şeyler bekliyoruz sizden..

bu arada ben sevdanın küçüklüü :seytan

Saol bizi desteklediğin için.. Bencede çok bunalım şarkı ya şu hayalin yeter ne ara yazdıysam :roll:

Bu arada sevda söz yazma konusnda oldukça yetenekli ama kabul etmio :bilmem

Bencede çok başarılı hatta bazı şeler buldumki bende okuyunca bunalım oldum :? -sustum ;)

bence siz şöyle bi ablamın dipnotlarını karıştırın :D :p

ne demek tolga bey destek bizden başarı sizden..böle bişi wardı sanırım :? :LOL:

Zehra hanım, sen su sözleri kaçırabilirsen :LOL: ablandan bana bi ulaştır.. Bizde beste yapalım..
Gerçi bunu örenince sana ne yapar benim hayal gücümü aşıyo bu,ee sevdadan bahsedioruz :LOL:

BLooD_BRoTHeRS demiş ki:
Zehra hanım, sen su sözleri kaçırabilirsen :LOL: ablandan bana bi ulaştır.. Bizde beste yapalım..
Gerçi bunu örenince sana ne yapar benim hayal gücümü aşıyo bu,ee sevdadan bahsedioruz :LOL:

tolga beyh bu iş paraya bakar :p :LOL: paraları görelim sonra gerekli yardımda bulunuruz zuahaha :LOL: :p :twisted:

yok canım öle şeyler yapmam ben ne de olsa uslu çocuğum :p 8O :LOL: :D 8)

Geri