Hayır Kurumu (eski Fail-i Meçhul (Rock)) - Ankara

War warr......
30 ARALIK Cuma kesinleşti....Gerçekten süper olcak..
Hatta süprz senkronizsayonlarla,çaprazlamalarla güzel şarkılar dinliceksinz :D :D :D :D :D

berkercim bide burdan cıkcak grupları yazarsanız daha iyi olur cunku bildigim kadarıyla konseri siz ayarlıyosunuz cıkcak grupları bilmek insanların hakkı dimi

orda olcam buyuk ihtimalle

simdiden basarılar

:) hiç bir fikrim yok..çünkü gitarı elinde konuşturması lazım..çalıyor-gitar eline yakışıyor ama pek anlamam doğrusu bu işten :) o yüzden o gün bakıcaz artık :)

arkadaslar cok basarılı bi konserdi gerçekten sarkı secimleri felan cok iyi ama cok fazla kurban var be yani bana ole geldi yine de en iyisini siz bilirsiniz

bi de su sonda cıkan gitar calan arkadasa anlam veremedim yani iyiki cıkarmıssınız diyip yalan atmıyım size sizleri sevdigim için dogruyu solıyım bence hiç gerek yoktu

konserde gerçekten eglendim

basarılar

arkadaslar cok basarılı bi konserdi gerçekten sarkı secimleri felan cok iyi ama cok fazla kurban var be yani bana ole geldi yine de en iyisini siz bilirsiniz

bi de su sonda cıkan gitar calan arkadasa anlam veremedim yani iyiki cıkarmıssınız diyip yalan atmıyım size sizleri sevdigim için dogruyu solıyım bence hiç gerek yoktu

konserde gerçekten eglendim

basarılar

konser çok gzldi, hepinize teşkürler... her sahneye çıkışınızda ayrı bir performans izliorum sizden, herseferinde daha ii oluosunz :taptim :taptim
artık bu bizi hazirana kadar idare eder inşllh :D :D

Güzeldi ya..hatta bence gayet eğlenceli bi konserdi-gelen herkese tesekkür ediyorum ;) :p Ama okyanus için grubun basının etini yemiştim,sona bırakınca daa önce 1bucuk saat sahnede kalmadıımızdan yorgunlukla sarkının içine güzelce...nese işte bi ona moralim bozuldu :? :oops:

Geri