Viper

Madem eskilerden konu açılmışken bu başlıkta benden size armağan olsun.
İnanırmısınız evdeki rocker kedi büyük çoğunlukla beni sabah 04:00 05:00 arası uyandırıyor. Kedinin canı Viper dizisini izlemek istediğindenmidir ne :D .
Atv'de iyi oluyo sabaha karşı kırmızı RT-10 adındaki canavarı seyretmek. Ah bir gerçeği olsa bende oof of hastasıyım Dodge Viper'in kapıda 1999 GTS-R dursa fenamı olurdu bea

Viper_Logo.jpg

GTSR sini zor bulursun ama GTS olanı muhteşem gerçekten. Kullanmışlığım var ve o günden sonra olay bitti. Türkiye de bakımı yapılabilse çoktan ne yapıp edip almıştım. Amerika da 60bin dolar ve full bakımı çok uygun fiyatlarda. Tabi TR de 3 kat fiyat biner bu araca. Yazık ki ne yazık.

Hey ben'de o arabanın hastasıyım ama malesef gerçek'te yok ama hani yapsalar nasıl olur diyorum...Gri rengine dönüştüğü anki görnüşü adeta izlenmeye değer...Teknoloji lazım belki ilerki yıllar'da olabilir... :LOL:

G.İ.T.T hayvan gibi arabaymış ya. Geçen de tv'de arabayı sanayide modifiye eden dayı çıktı. Anlattı da anlattı G.İ.T.T 'in şusu var busu var diye.Ama Viper 'ın yeri ayrı. G.İ.T.T ancak tamponu olur Viper 'ın: )))

Herkese Saygılar..

mrah demiş ki:
G.İ.T.T hayvan gibi arabaymış ya. Geçen de tv'de arabayı sanayide modifiye eden dayı çıktı. Anlattı da anlattı G.İ.T.T 'in şusu var busu var diye.Ama Viper 'ın yeri ayrı. G.İ.T.T ancak tamponu olur Viper 'ın: )))

Herkese Saygılar..

O da güzel tampon'u olmuş sonuçta... :LOL: :LOL:

Uykusuz gecelerin 3 numaralı dizisidir Viper.(Sırasıyla: Teksas Sırları, Üçüncü Göz, Viper) Neredeyse güneş doğmadan bir saat önce başlardı yaz sabahları. Bütün yaz neredeyse bütün bölümleri seyrettim ve hatta bazı bölümleri 3-4 defa. :D Vakit geçirmek için güzel bir dizi. Kimseye bir şey kazandıracağını zannetmediğim biz aksiyon dizisi ama Viper hastalarının kaçırmadığı ortada. :D

Saygılar...

hayatımda izlediğim en berbat araba dizisi yani izlerlen ohaa diyorsunuz ya "adam arabanın içinde olmasa araba kendiside yapar" hissine kapılıyorsunuz gece gece insanı bayıltıyor yaa :x

Geri