Fable The Lost Chapters

G

Guest

En sonunda xbox'ın en nadide oyunu pc piyasasonada düştü.Oyun hakkıda ne söylesem az peter amcamız(bakınız black and white) gene iyi kötüü olayına takmış iyide yapmış öyle bir karekter düşünün her tarafı döğme yüzünde yaralar uzun saçlar kas içinde bir vucut ne yaşasın kötülük mü? Grafikler muhteşem tasarımlar kusursuz.Bir kaç zayıf yanıda yok değil kesinlikle çok kolay bide biraz çocuku geldi bana sanırım küçükleride rp olayına ısındırmaya çalışmışlar neyse o kadar kusur kadı kızındada olur herkese tavsiye ederim.

Müthiş bir oyun şu anda benim karakter very famous spellwarior ve 53 yaşında beni uzun süre sonra gerçek anlamda ekrana yapıştırabilien nadide oyunlardan biri bende kesinlikle tavsiye ederim alın bu oyunu vereceğiniz tüm zamanı ve parayı sonuna kadar hakediyor

Tekrar müthiş bir oyun bitirdim diyorum ve ekliyorum ya şu Jack of Blades gerçekte ne?God mı,demon mı,dragon mı yoksa human mı?(gerçi öyle olmadığını söylüyor ama)ve o mask ne menem bişey oyunu bitirmemiş ya da daha başlamamış arkadaşlar olabilir o yüzden öm atarsanız daha iyi olur

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ben fable kısmını bitirdim şimdi lost chaptersla uğraşıyorum ama jack of bladesin kökeniyle ilgili diyaloglarda birşey duymadım ama jack of blades adlı bir kitap var onda yazıodur belki .Bu arada güzel oyun ama nedense aşırı basit nerde morrowinddeli item avcılığı rpg uzuvları harcanmış bir bakımdan oyun çok daha iyi bir oyun çıkabilirmiş.

yahu bu arada benim karekter sarardı yani beyaz saç falan değil resmen sarı nası siyaha çevirecez bilen varmı galiba yok oyle bişi

CorvusTheHeretic demiş ki:
ben fable kısmını bitirdim şimdi lost chaptersla uğraşıyorum
nasıl yani sonunda malum kişiyi öldürüyosun ve oyun bitiyor başka da bişey yapamıyosun diye biliyorum ne demek istedin biraz açar mısın?

Bu arada adamın saçlar ilk önce sarıya dönüyor bende farkettim onu sonrada beyaza aradaki geçiş evresi olsa gerek :LOL: bu arada enteresandır kötülüğü seçerseniz adamınız kelleşmeye başlıyor :D yani kel olmak istemiyorsanız iyiliğe devam ben sırf adamın tipinden tiksindim diye yeni oyuna başladım(ki summonerların ilk çıktığı görevdi yani bayaa ilerlemiştim o derece rahatsız ediyor görüntü)Bu arada(tekrar bu arada oldu :LOL: )eğer herhangi bir sorusu olan warsa oyunla ilgili işte şu görev nerdedir 13.silver key nerde şu demon doora nasıl girerim hangi büyü kombinasyonları sağlamdır en iyi büyüler hangileridir vs vs burdan,msnden ya da ömdan atıp sorabilirler ama arkadaşlar oyunun hikayeyi açık edecek şeyler yazacaksanız mümkünse ömden ya da msnden atın başkalarının meraklarını kaçırmayalım 8) :LOL:

yok ben fable'ı bitirmiştim normalde jack of blades'i ilk öldürdügün kısım lost chapters daha sonra başlıyor,gene öldürmekle uğraşıon falan jack of bladesi,iyi ve kötü olarak bitirdim valla insanı kötü olmak için hiç sebep vermemiş oyun bu bakımdan başarısız nerde kotor.Demon doorları girmek baya basit ama oyunun başında direk hobe caves teki demon doora girince baya hoş bi silah çıkıor ve baya uzun süre insanı idare ediyor 14 kombo ile girmeniz lazım bir kaç denemede oluor.Bide büyülerde berserk ve infernal wrath öneririm oyun sonu canavarı bile 2 kombo ile ölüyor.

temple of avo da bağş yaptım baya bir ama silah verdi pekde aşmış bişi değildi belkide daha fazla vermek gerekiodur.

CorvusTheHeretic demiş ki:
temple of avo da bağş yaptım baya bir ama silah verdi pekde aşmış bişi değildi belkide daha fazla vermek gerekiodur.

Nette araştır yolu vardır mutlaka.Yaşına bak bir değişme var mı? Bir de o kötülerin tapınaği var adını unuttum, oraya birilerini kurban et :)

Bi sn ya ben hala bi şey anlamadım jack of blades bronze gate'in arkasında tekrar diriliyor bu defa dragon olarak onu da öldürüyorum eee oyun bitiyor yoksa ben de lost chaptersa geçtimde haberim mi yok :D

yok bitti lost chapters olarakda bitti de ikinci oldürüş kısmı lost chapters olayı .

ya fable'ın 2.si mi çıktı çıkmadıysa bu birse bi iki bişey söliyim

çok acaip kolay bir oyun,para kazanmak çok kolay kart oyununa hakim olursanız,bu oyunu çocuk bile bitirebilir,grafikler sesler çok güzel,böyle frp mi olur kardeşim :D

anti-social demiş ki:
ya fable'ın 2.si mi çıktı çıkmadıysa bu birse bi iki bişey söliyim

çok acaip kolay bir oyun,para kazanmak çok kolay kart oyununa hakim olursanız,bu oyunu çocuk bile bitirebilir,grafikler sesler çok güzel,böyle frp mi olur kardeşim :D

zaten dedim ben onu oyun daha çok çocuklara yönelik çok basit bir oyun ,frp lerde olması gereken adventure öğelerinden hiç iz yok ama genede kötü olma fikri zevkliydi yoksa oynanacak oyun değil ama

Çok kolay bir oyun ama bu onu basit yapmıyor.
Sadece öocuklara yönelik olduğu konusuna katılmıyorum, bence inanılmaz keyifli insanın kafasını alıp cidden masalsı bir yere götürebilen bir oyun.
Çok bir derinlik yok ama zaten klişe olması güzel, yıllarca bir sürü klişe oyun oynadık ama hiçbirini karakterimze bu kadar yakın ve etkileşimli bir 3d bir dünyada oynamadık. Bence artık bu rol yapma oyunlarında devrim niteliğinde bir oyun.
Kim bilir belki bir gün aynı grafiklerde PlaneScape gibi bir oyun yeniden gelir :)

Geri