Erkin Koray

kimsenin "kötü" demeyeceği,onun müziğini sevmeyen insanların bile büyük bir saygı duyduğu babaların babası yüce zat.bu forumda onun hakkında "kötü" yorumunda bulunacak bir şahıs yoktur diye düşünüyorum.en azından saygı duymayan biri yoktur.

Nerde bu Erkin Babamız?

Bi ara , "Albüm teklifi gelmiyor ki albüm yapayım. Yani geliyor da onlar da benim kafama uygun olmayan teklifler sunuyorlar. Yoksa şimdi albüm yapalım deseler ve kafama göre bi albüm yapabilecek olsam parçalar hazır, cebime elimi attım mı 8-9 parça çıkarırım" diyordu yanlış bilmiyorsam.

Yeni albüm senden de bekliyoruz Erkin Baba!

yeni albüme ne hacet, tarihi yeter erkin babanın...
türkiyede rockçı geçinen ne kadar adam varsa saat başı para yatırmalılar erkin babanın hesabına...
rock dinlediğini söyleyip erkin koraya burun kıvıranları ise alınlarından öpüyor kucak kucak bol acılı gitar sololar gönderiyorum kendilerine...

Türk rock müziğin km taşlarından biridir beni en etileyen kısmı ise müziğinde olduğu gibi isyankar davranıp kızını devlet okullarında okutmayışı büyüksün erkin koray

Offf .... 88-90'larda Bilsak üst katta çalar idi her hafta ... Başka yere gidemez olmuştum ... ama o zamanlar 14-15 yaşındaydım, genelde yaş ortalaması 40 filan oluyodu ...
Sonra bir daha sahnede seyredemedim baba'yı ...

Üzgünüm, sağlıklı bilgi konusunda yardımcı olamicam. Ama Vecdi abinin özeline abanırsanız belki bişeyler öğrenebilirsiniz. Kendisi Erkin babanın ailecek görüştüğü bi kimsedir. Severiz vesselam..

Geri