Endoplazmik Retikulum

:) eheue yaseminn :) naber:p Diğer elemanları bilmemde vocal süperr.. başarılar dilerimmm :) umarım istediğiniz yere gelirsiniz..

Finduilas_ janım benim saol o senin güzelliğin..yakında diğer elemanlarda teşrif etcekler demo da gelio yakın zaman da..öpenzi..

ülleee yasemin gelmişşş...nerde kalanlar walla merak ediyoruz demo çıkıo demişsiniz üstüne ayrıldığınızı duyduk,dedikodumu yani bunlar...
yeşilbaget te yazmış yok öyle bişey falan diye bekir le evren ayrı takılıolarmış ne oluyo doğru düzgün bişey söyleyin ya..

Arkadaşlar MuT_fuCk Grubunda Yeşim'in yerine geçici gitarist arıyoruz..
Aklınızda bulunsun demoda Yeşim çalıcak ona göre sonra yanlış anlaşılmasın.Emeğini bizimle ihtiyaç durumunda paylaşabilcek yetenekli bi arkadaşa ihtiyacımız vaaar..
İki arkadaşımızla çalışma yapıoruz değişmeli ama zamanları olmuo okul falan,ayarlıyabilcek arkadaşlar cevap verirse daha hoş olur..

arkadaşlar ben grubun kurucusuyum adını bile telafuz etmek istemediğim davulcu (evren ) le ayrıldık. ama grup devam ediyor zaten album ve konser grubuyduk demo yapıp yarışmalara katılmak tı amacımız... şimdi tekrar oluşumdayız yeni besteler le yeni demolar geliyor arkadaşlar. destekleriniz için başta hiç tanımadığım bu forum u açan zillah kardeşime teşekkür ederim.. haberleri takip ederseniz ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz.. frountman bekir....

E_R demiş ki:
arkadaşlar ben grubun kurucusuyum adını bile telafuz etmek istemediğim davulcu (evren ) le ayrıldık. ama grup devam ediyor zaten album ve konser grubuyduk demo yapıp yarışmalara katılmak tı amacımız... şimdi tekrar oluşumdayız yeni besteler le yeni demolar geliyor arkadaşlar. destekleriniz için başta hiç tanımadığım bu forum u açan zillah kardeşime teşekkür ederim.. haberleri takip ederseniz ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz.. frountman bekir....
hoşgeldin abi biz kendi kendimize takılıoruz zannedioduk:)
yasemin söledi sakin bi dönem çalışmıyoruz falan dedi ama biz grubun dağıldığını düşünüorduk garajdaki yeşil bagetin yazdığınıda okuduk falan nebiliim valla sorgulamak istemiyorum ama yasemin eski grubuna dönmüş falan die biliyorum yazmış zaten mut-fuck için gitarist aranıo die aydınlatın bizi bi şekilde.
walla forumu açma olayına gelince saol bende mutluyum bu forumu açtığıma yasemini ve çalışmalarını az çok biliorum ona az bile yardımcı oluyorum sizlerle müzik yapıosada vardır bi inancı umarım herşey yoluna girer verimli bi döneme girmeniz dileğiylen:)

abi hazır seni yakalamışken satisfaction çok kötü olmuş ya...demoya falan koymayın onu sakın benim fikrim rece falan olayı yani...diğer şarkıları begendim yok mu yaseminin sölediği kayıt?

abi az önce bi bakii dedim bu nasıl oldu ve niye?
EnDopLaZmİk ReTiKuLuM :: Ziyaretçi defteri

Arkadaşlar endoplazmik retikulum benim hayallerim için kurduğum bi gruptur ben ölmeden endoplazmik dağılmıyacak bazı riyakar insanlar bunu böle çıkarsalarda yeni kurulum aşamasındayız daha sağlam bi endoplazmik geliyor...
Yazan: ecel | 15 Kasım 2005 Salı

satisfaction parçasının coverı hiç bi ön çalışma yapmadan 2 dk içinde çalıp ve aynı anda kayıt yapılan bi parçaydı kötü olmuş ben de katılıyorum zaten biz roxy e gönderdiğimiz demo yu yayınlıyorduk ama iç kıskançlıklar ve benim bestem onun bestesi muhabbeti yuzunden bu demo yayınlandı.. en kısa zamanda değiştiriyoruz ve satisfaction nu daha temiz dinleyebileceğiniz bir demo yapıyoruz şimdilik butun kayıtlarda ben çalıyorum haliyle zor oluyor tabi para ya kıyıp sözüm yere düşmesin diye en baba bestelerimi album kalitesin de burda yayınlayacağım..
yasemin i ben gruptan ayrıldı diye duydum ben de zaten öyle düşünüyodum hep inandım herzaman da kapım açıktır çok sevdiğim birisi ama onun hayali mut fuck grubuydu o da orda hayallerini kovalıyo sanırım onlara da burdan başarılar dilerim...herkese saygılar..

ziyaretci defterinde bahsettiğim riyakar kesinlikle davulcu dur yasemin uzerine alınmamıştır umarım davulcu benim sıfır dan alıp yetiştirdiğim birisi olduğu için öyle dedim ama benim için iyi bir ders oldu... çok fazla üzüldüm ama iyi oldu daha prof insanlarla çalışmak daha iyi kayıtlar yapmak için bölesi gerekiyordu sorunun cevabı oldumu bilmiyorum..

Geri