Hayalet Avcıları

Beni en çok etkileyen film.. süper bir yapım, hayatımda bu kadar etkilendiğim bir film daha hatırlamıyorum. 1.si de 2.si kadar süperdi.

Beni en çok etkileyen yanı ise filmin teknolojik yönü. Proton silahları çocuk yaşımda kafamı kurcalayan en büyük şey olmuştur diyebilirim, heeue, başka işim yoktu silah tasarımları yapardım, işleyiş şeklini falan :D.. Okuldan geldiğim zaman çizgi filmi olurdu, şimdi daha vermiyorlar, nerdeyse tek izlediğim şey oydu tvde o zamanlar...

Sizin görüşlerinizi alayım dedim :p

There is something strange in the neighbourhood who u gonna call spookbusters :) Baya severim fantastik şeyleri buda onlardan biri , sanırım daha iyi olamazdı Sigourney Weavee, Bill Murray Dan akroyd unutulmaaz bir film.Bide 3 tane çizgi filmi vardı bunun birinde gorilli başkötülü falan,diğeri noröal filmiz çizgi filmi,bide filmin çizgi filminin gelecek versionu ben üçünüde severdim .

Hey gidi Ghost Busters.)Bir tuzakları vardı bunların hayaletin altına atıyorlardı içine çekiyordu.O ne güzel tasarımdır ya 3 lü priz gibi.Sonra arabalarıda arabaydı yani.Geleceğe dönüşteki GMC bir buda iki.Şarkısınıda hala unutmadım çok güzeldi film; 2.side iyi olan ender filmlerden.Niye hatırlattınız ki şimdi :?

Birde kendi çizgi filmleri vardı, oda ayrı bir güzeldi.80lerde olan ve kötü olan birşeyle karşılaşmadım zaten.

Gerçekten mükemmel bir seriydi bence de.Karakterleri mükemmeldi, zaten o dönemin en iyi komedyenleri vardı filmde.Hayaletler falan da çok çılgıncaydı, gerçekten üstün bir hayalgücünün ürünüdür bu seri.

Güzel filmlerdi. Hatta birkaç kez izlenip de sıkmayan filmler kategorisine sokabilirim kendi açımdan.

Fakat şu meşhur müzikleri "... who you gonna call: GHOSTBUSTERS" , ın; Michael Jackson: "Bad" şarkısından arak olduğunu düşünmekteyim. Farklı gibi duruyorlar ama bence zekice yapılmış bi araklama :)

Hem ürkütücü hem de sevimli bir seydi.ghostbustersin çizgifilmi de bir harikaydı.bilim adamı olduklarindan mi bilinmez,çok karizmatiktiler.

Küçükken hep ghostbusterlarin gerçek oldugunu düsündüm,onlara olan güvenim nedeniyle korku bilmeyen bir çocuk oldum çıktım :D bir de slimer adindaki aptal, ve her yere yesil salya bulastıran hayalete bayılıyordum

"lets go ghostbusters lets go lets go" gibi bir şarkısı da vardı bunun böyle çok dinlerdim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
benim manyaklığım biraz aşmıştı, silah tasarımları yapıyordum çocuk aklımla :D.. birde hayaletleri yakaladıktan sonra yokettikleri bölümün nası çalıştığını hala anlayamadım. anlaşılır bir yanı da yok zaten :D

çok güzel bir seriydi gözlerimi kapamadan izlerdim filmini sonra çizgi filmi çıktı o da çok güzeldi :) onları izlerken sanki ben hayaletleri yakalıyodum zevkliydi ,.,. :)

Ray: "New York Şehri'nin seçilmiş elçisi ve insanların temsilcisi olarak, herhangi ve her türlü doğaüstü aktiviteyi hemen durdurmanızı, ve sonra da orijiinize, ya da en yakın paralel evrene dönmenizi emrediyorum!"
Zool: "Sen Tanrı mısın?"
Ray: Hayır?
(BAM!)
Peter: "Ray, birisi sana Tanrı mısın derse, EVET dersin!"

Asla aklıman silinmeyecek bir sahne. İki film de hafızamda yer etmiş, gayet de güzel kotarılmıştır. Çizgi filmlerini de hasta gibi izlerdim. Hatta amatör fotoroman projem bile mevcuttur Hayalet Avcıları üzerine; mIRC'in bayağı sevildiği zamanlarda ismimi GhostBuster yapacak kadar ileriye gitmiştim! Kesinlikle arşivlik film.

Çocukken izlediğim en iyi filmlerden filmlerden biri.1. ve 2. bölümüde harika.İlk izlediğimde 7 yaşındaydım birzda korkmuştum bu filmden.O zamandan bu zaman 10 senedir bu filmi izlemiyorum.Aklımda kalan sahneler Kütüphanedeki hayalet, buz dolabındaki hayalet bide dev bir balon gibi oyuncağın sokakta gezinmesi

ilk izlediğim sinema filmi...ilkokulu bitirdiğim gün büyük kuzenim götürmüştü.Ne sevinmiştim ama mahallede anlatmadığım adam kalmamıştı.Çizgi filmlerini de hiç kaçırmazdım trt3'te oynadığı zamanlar,hatta aynı saatlerde "yalan rüzgarını" yayınlarlardı ağlar,zırlardım seyretmek için.hey gidinin be...

MCMANAMAN demiş ki:
Ben çizgi filmini severdim ama hatırlarsanız orjinalinden başka bir çizgi film de vardı. Hani maymunlu olan. Hatırlayan var mı?
Çok iyi hatırlıyorum. :) Hatta ben de orjinalinden farklı olanın VHSleri var hala. Adamların makineye girip elbiselerini değiştirmelerini heyecanla beklerdim hep. (Orjinal olmayanda.)

Orjinal Hayalet Avcıları(?)'nın hem filmini hem de çizgi filmlerini zevk ve şevkle izledim zamanında. Çizgi filmin başında şehrin ortasından yürüyerek geçen beyaz, dev hayaleti çok severdim. Hayalet olmasına rağmen çok şirin gelirdi gözüme. Şimdiki nesil kaçırdı bunları hep.

Saygılar...

silent_guitar demiş ki:
. Çizgi filmin başında şehrin ortasından yürüyerek geçen beyaz, dev hayaleti çok severdim. Hayalet olmasına rağmen çok şirin gelirdi gözüme. ..

Aynen ya:))
Bir de küçükken ilerde büyük bir adam olacağımı zannettiğim için ülkeyi hayalet avcılarıyla beraber yönetmeyi hayal ederdim..Onlar benim yardımcılarım olacaktı..:)) çocukluk işte...

silent_guitar demiş ki:
MCMANAMAN demiş ki:
Ben çizgi filmini severdim ama hatırlarsanız orjinalinden başka bir çizgi film de vardı. Hani maymunlu olan. Hatırlayan var mı?
Çok iyi hatırlıyorum. :) Hatta ben de orjinalinden farklı olanın VHSleri var hala. Adamların makineye girip elbiselerini değiştirmelerini heyecanla beklerdim hep. (Orjinal olmayanda.)

Orjinal Hayalet Avcıları(?)'nın hem filmini hem de çizgi filmlerini zevk ve şevkle izledim zamanında. Çizgi filmin başında şehrin ortasından yürüyerek geçen beyaz, dev hayaleti çok severdim. Hayalet olmasına rağmen çok şirin gelirdi gözüme. Şimdiki nesil kaçırdı bunları hep.

Saygılar...

Evet bende o elbise degistirme muhabettine bayılırdım dedigine de katılıyorum simdiki nesil cok sey kaybetti ve cok sey kaybediyor bencede ayy ayy eski gunleri özledim valla..:(

Geri