Faith Down

Grup aslen Ankaralı olup çalışmalarını elemanların okulu nedeniyle Eskişehirde sürdürmektedir...
Death/Grind sounduna sahip grubumuzun kendine örnek aldığı gruplar Necrophagist,Cannibal Corpse,Suffocation,Vader ve Exhumed...

Grup 2004 yazında eski elemanları ile Black Summer adlı bir demo çalışması yaptı ancak piyasaya çıkmadı.Yinede dinleyen çoğu kişiden olumlu yönde eleştiri aldı.

Line Up:

Gitar&Vokal:Sercan
Gitar:Ömer

• Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler mert...umarım bir yerlere geliriz bu piyasada...en kısa zamanda ankara konserlerinde görüşmek dileğiyle..

Ve aranan kaçık bascı bulundu...
Line Up:

Vokal:Sercan
Gitar:Ömer
Bas:Efe

Grup 2 ay içerisinde osmangazi üniversitesinin bünyesinde düzenleyeceği ve kendisininde yer alacağı bir death/grind konseri düzenleyecektir....
Bu konser katliama dönüşecek izleyin deriz.....
Necrophagist-Stabwound coverı olacak...

eyvallah babalar....davulcu içinde 1-2 ihtimal var...şu an grup kendisi için en iyi elemanı arıyor...
Serkanım-mertim gelemiyoruz ömerde bende ama 16sında başarılar diliyoruz Origam'a ve Kara Leke'ye kalbimiz sizle.....

Katliam başladı ....
Ondan korunmanın tek yolu katılmak....

evvet efenim nerde kalmıştık grubumuz death-together as one ve cannibal corpse-hammer smashed face i playlitine kattı....ve ilk konser geliyor yakında burdan haberlerini vereceğiz... kayıttta geliyor........

KONSER
VAN 100.YIL İLKÖÐRETİM OKULU YARARINA YARDIM KONSERİ
Eskişehir Gar Bar 14 Aralık Çarşamba
grubumuz ilk konserine böyle güzel bir amaç için çıkmaktan çok mutludur...herkesi bekliyoruz...
yakında diğer grupları ve afişi burada görebilirsiniz...

Konser haa iyi iyi..Bi de 100.Yıl İlköğretim yararına ;) O zaman Sercan yatıya geliyom haberin ola :LOL:
Davulcu buldunuz mu??Bu arada çok başarılar diliyorum en yakın zamanda görüşmek üzere

arkadaslar ne yazık ki bu b.k tan eskisehir yuzunden müzige aravermek zorunda kaldık grubu dagıttık ama sercan ve ben calısmalara devam ediyoruz bu arda baska bir grup ismiyle piyasaya çıkcaz yeni isimle burda yeni bi sayfa acıcaz ve kayıtları komaya calısıcaz artık kesin bir tarih veremiyorum cunku tarih tekerrürden ibaret sanırım sürekli aksamalar olup olmıcana garanti veremeyiz

Geri