Ömrüm Parklarda Geçti (Zibidiler)

son olaylardan sonra sızı ızlemek ıcın (ama cok ıstıyodum ggelmeyı) gelmıyecegım... abılerım hepınıze sonsuz sans dılıyorum...

uyur uslu durcağına söz verirsen ben sana kefil olurum. bak adam: "pank konseri yapmak istemiyorum, tuvaletin kapısını orayı burayı, ellerine geleni kırıyolar." dedi. kırmıcağına söz verirsen alırım seni...
yumurtayı bana atcak galiba.. ben de geri atcak bişeyler hazırlıyorum şimdiden.

hocam pank konseri bu yani orda tiyatro izler gibide izlenmez hangi zamanda yasiyoruz. Avrupada direk sokaklari savas alanina ceviriyolar bi konser olunca oranin sahibi amcada abartmis yani

o zaman senin evde verelim konseri Aarda...
bizde koordine dayak yok. olsa olsa spontane var, onu da kapıdaki badigard'dan yiyoruz. sen şimdi söyle bakayım, neden kırdın o tuvaletin şeysini? hı? neden giremiyosun biziz'e?

ana tuvalettekı seyıdemı benden buluyorlar ayıp be... abı orda yangın cıksa uyur kundakladımı dıyecekler..? harbı ya ben neden gırmıyorumkı ben yazdıgım tayfaya gırmıyorum kı 13 15 yas grubuna harbı ben gıreyım bu konsere zaten ıcım burkuluyordu gıremıyecegım dıye.. evet bende gelmelıyım konserınıze..

ama eskıtırlerse ıcerde benı? neyse ya 4 kez dayak yemıs olurum. barı doverlerken pıs punk desınlerde adet yerını bulsun 4 de aynı sebepten olsun...

bu arada o gun ıcın bol sans dılıyorum ben melegınız yanınızda olurum

uyur sen gel dövmez kimse seni. ama bizizdeki adamı çok üzmüş birileri. tuvaletin camlarıyla birlikte adamında kalbini kırmış panklar. avrupada da panklar kakalarını yiyo siz neden bahsediyosunuz

evet mustafa doru diyo bende görmüştüm panklar toplanıp kaka yiyodu..
neyse gonser gonser gonser hayde lan angaralkılar gelin lan gonsere doldurun orayı ulan bidaha bu grupları bir arada zor bulursunuz ehuhe...

abı benım pc den kaynaklanıyor sanırım ama sızın 1. sayfayyı goruntuleyemıyorum.. ne zman olacaktı konser saat we tarıhı tekrar yazarmısınız

Geri