Ömrüm Parklarda Geçti (Zibidiler)

eaheuahe :D adreste yarım gozukuyor zaten nasıl boyle oluyor anlamadımda.... egerkı bıraz daha geyıge devam edersek baslıkta sende bende atılıcaz sıteden.. o yuzden....

pazar gunu her halk konsere gele gelemıyenler yerıne vekıl yollaya o da olmazsa bıletını alsın ve her grubun 3 5 sarkısına eslık etsın yoksa kacırdıgı bu grupları bır daha bır arada goremıyecek

zübeyir hepinizi döver, bunu bilesiniz. ne kafalar yarmıştır o acımazısca.. zalimce..

Konserdeki 4. grup ŞAKAGİBİ'dir bu arada. rocknroll beste/cover karışık, tertemiz soundlu nefis bir gruptur.

Hiç kimse lafatmasın konser sonrası ilkkez buraya yazıyorum gayet başarılı geçti tam anlamıyla kaliteli bir punk konseri oldu burada gelecem diyip gelemeyen bir çok insan oldu canları sağolsun duygulandık istanbuldan gelen arkadaşlarada burdan selamlarımızı yolluyoruz

Çok eğlendim gerçekten, ellere sağlık, bence artık bir bar programına başlamalısınız, çok eğlenceli bir repertuar, tekrar teşekkürler...

konserin en başında reggae, funk, ska cover çalan grup ÖPG değildir. o grup bar-dans projesi olan DİSKODİSKO'dur... çalışmalarımızın devamını ordan izleyebilirsiniz. çok sağolasın duncan

gonser cok eglenceliydi...ellerinize saglık ...süperdi...valla ilk 3(diskodisko , ö.p.g. , dengesizler) grup yeterince tatmin etti beni...sorasını dinlemedim bile :) tekrar saolun görüşmek üzere...

18 aralıkta garage'da çıkıyomuşuz.. "PANK ATAK!" diyorlar, benim kimseye saldırdığım yok, kuzu gibiyim walla. bu arada: 24teki konserde parola verdik. parolayı bilmeyenler buraya 2 biletle girebiliyorlar.

şimdiiiiii

4 elin parmaklarını geçmeyen pankları hayal kırıklığına uğratacak açıklamayı yapıyorum:
!!!!BİZ ASLINDA POPÇUYUZ!!!!
üste de yazacam ama aıl nikim forumlardan kovulduğu için öyle kaldı. ÖMRÜM PARKLARDA GEÇTİ; POP grubudur. Böyle biline!!! adımızın yanında PANK adını ananların cezası kesilecektir.

eheuehe..işte yıllardır bu msjı bekliyorduk pop camiası adına sevgiler yolluyorum :) pank atak gonserinde de atak-atar yapanları dövmek üzere orda bulunacağız sevgili popçu kardeşlerim... gözlerinizden öperim... YAŞASIN POP!!! :)

ocak ayının ilk 10 günü
www.soundclick.com/bands/zibidiler mp3 sayfasına 300 hit bir o kadardan az daha fazla da songplay+download olmuş. ilginize çok teşekkür ederim. ama buraya hiç bir yorum gelmiyor, buna biraz şaşırdım.
neyse.. bu yoğun ilgi keyfimi çok yerine getirdi. yoğun olarak boşladığım yeni bestelerle uğraşmaya başladım şimdi. eskilerini de remaster yapıcaz. yakında karşınıza süper bir şekilde yeniden çıkacağız. iyigünler diliyorum. canlı performans için şimdilik söz vermeyelim. izleyici karşısına 5 grupluk pank konserlerinde, izbe abuk yerlerde değil düzgün bir şekilde ful orkestra çıkmak istiyoruz çünkü.. ona biraz daha zaman var.

şok-haber demiş ki:
9aralkpunkkckor3.jpg

efenim, daha önce de dediğim gibi; besteleri artık diskodisko seslendirecek. bu başlığa da bakmanın manası yok artık. bu konserde seçmece 6-7 tane çalacağız. sonrası diskodisko repertuardan.. sonra ilerde daha genişletiriz...

Geri