İstanbul 35 Yaş Üstü Grup Kuralım - Gaz Şarkılar, Numetal e Yakın Tarz

Selam arkadaşlar,
Üniversite yıllarından beri müzikle uğraşıyorum. Pek çok amatör grup çalışmam oldu. Kafamdaki çalışma şeklini yazayım. Eğer yazdıklarıma uygun birileri çıkarsa yavaş yavaş toplanıp çalışmalara başlarız.
84 doğumluyum, artık 40 a doğru gelirken malesef genç arkadaşlarla tam uyumlu çalışamadığımı gördüm. O nedenle mümkünse 35 yaş üstü arkadaşlar bulabilirsem çok güzel olur.
Ben her türlü müzik tarzında çaldım. Radiohead de çok severim, Duman da, Metallica da. Hepsinden biraz tecrübem var. Birkaç yıl önce rock/metal çalan bir grup kurmuştuk ama tarz tam kafamdaki olmayınca bir yerden sonra tam verimli olmadığımı gördüm.
Asıl sevdiğim tarz numetal e yakın. Soloların az olduğu, güçlü gitar tonları ve iyi bağıran vokalleri daha çok seviyorum. Zaten ben de 7 telli baritone gitar kullanıyorum.
Grupta DJ olmasını isterim. Limp Bizkit, Linkin Park kafası gibi düşünülebilir.
Kendi işi olan, tek yaşayan, grup çalışmalarına düzenli disiplinli katılacak biriyim. Benim gibi disiplin sağlayacak arkadaşlara denk gelmek isterim. Bu arada İstanbul'da mesafeler çok önemli. Benim bütün hayatım Beylikdüzü tarafında. Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir civarında oturan arkadaşlara denk gelebilirsem çok güzel olur. Zamanla birşeyleri oturttukça taksime de ineriz, kadıköye de.
Solo atmaktan ziyade, yaratıcı efektler, hızlı şarkılarda tepinmeler tercihim. Her hafta düzenli çalışıp sonra bizi izleyenleri 10 şarkı boyunca zıplatacak bir repertuar oluşturmak hayalim.
Çok şey istedim muhtemelen 🙂 bakalım bir yerlerden başlayabilecek miyiz 🙂
Doğrudan cebimi yazayım en güzeli 🙂 0555 100 11 22, Özgün.

Geri