İlker Pehriz

ilker_pehriz_kapak_on.jpg

ŞARKICI PARÇASI Yayında...
Söz, müzik ve düzenlemelerinin İLKER PEHRİZ'e ait olduğu 5 şarkıdan oluşan ŞARKICI PARÇASI albümü yayında...

Kayıtları Stüdyo Taşoda ve Studyo Smart'ta tamamlanan albümün davul kayıdında Athena grubundan tanıdığımız Turgay Gülaydın bulunuyor. Aynı zamanda albümün tek akustik şarkısı olan DENİZKIZI'nda İLKER PEHRİZ ve BADEM grubunun solisti M.KEMAL ÖZTÜRK'ün düetini dinleyebilirisiniz.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HAYAT Klibi yayında...

Şükrü Gürsoy yönetmenliğinde çekilen klip sabahın erken saatlerinde performans görüntüleri çekimiyle başladı. Performans çekimi için açık alan tercih edildi. Geceye kadar süren çekimlerin geri kalanı Haliç Üniversitesi'nde devam etti. 15 kişilik bir ekiple keyifli saatlerin ardından klip çekimi tamamlandı.

Klibi izlemek için buraya tıklayın...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Albümdeki şarkıları ücretsiz bir şekilde www.ilkerpehriz.com adresinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şarkı isimleri:
1 : HAYAT Söz Müzik : İlker Pehriz
2 : DENİZKIZI Söz Müzik : İlker Pehriz Düet : Mustafa K. Öztürk(BADEM)
3 : UYU Söz Müzik : İlker Pehriz
4 : BİZİM ODAMIZ Söz Müzik : İlker Pehriz
5 : PENCEREDEKİ ÇİÇEK Söz Müzik : İlker Pehriz

ağzına sağlık,yüreğine sağlık...
parçaları dinledim gerçekten geleceÐE umutla bakmalısın.Hiç de fena değilsin,ii iii..Bir albüm ışığı gördüm evet evet... :D
Başarılar diliyorum.

vala demolar super..
En baba sequencer'in uzerinde en kalantor VSTi'leri en mukemmel hardware ile yapılmıs gibi :)

inşallah bir albumun cıkar..
başarıların devamını dilerim...
saygılar
sevgiler...

Selamlar :)

Şarkıları dinledim. Gayet başarılı.

İyi bir stüdyoda kaydedildiğinde Ogün Sanlısoy tadında, hoş bir sonuç elde edileceğini tahmin ediyorum.

Kolay gelsin.
Başarılar :)

siteden dinledim şarkılarını.. çok güzel.. yüreğine sağlık.. inşallah albümünü de dinleriz yakında. yolun açık olsun ki bizde bu güzel şarkıları ve daha fazlasını dinleyebilelim.. başarılar

süper bir demo.şarkılar uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkmış ve şu an piyasadaki bir çok şarkıdan çok daha kaliteli müzikal açıdan.ilker'in kişiliği de mükemmeldir zaten tanıyan bilir 8) süper bir gitaristtir bunun yanında sesi de aynı oranda iyidir ilkerin.başarılarının devamını diliyoruz :) deil mi kurrrrbaney =)

Önce bi arkadaşımın uzun söylemleri sonucu kıramayıp dinlemeye gittiğim,
ama sonra daha önce gidip dinlemediime pişman olduum bi şahsiyettir kendisi.Tanıştığınızda yanında hiç sıkılmadıınız müzisyen olmasının yanında "insan" sıfatını sonuna kadar hak eden biri...

Umarım en kısa zamanda ellerimizde albümlerle,imza gününe gelicez..
Bu uzun yolculukta sana ve ruhuna güveniyoruz..."Asla Yalnız Yürümeyeceksin"..Başarılar dostum...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar ellerinize sağlık. Zamanınızı ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Ramazandan hemen sonra bar programları hakkında sizlere haber vereceğim. Tekrar görüşmek üzere...

şarkılara şöle alengirli,yanarlıidönerli solo istertersen ortaya karışık yapabilirim bişeyler aslında sololar gayet yerli yerinde ama işin fantazisine kaçmak istersen...
neyse neyse şaka şaka.Sana albüm yolunda başarılar diliyorum.Sen çok başarılı bir albüme imza atabilecek durumdasın.Herşey istediğin gibi olsun.Umarım canlı performansını izleme fırsatım da olur.

ikiz kardeşim in 'ooolum acaiip ii bi çocuk lan bide bi gitar çalıo aklın durur ses falanda acaip'yorumuna karşılık'ee allah verdimmi hepsini bir verio 'dedirten bi ara kardeşimle aynı grupta çalan şu sıralar demosunun kapağıyla uğraştığım allah kısmet ederse albümünün kapağınıda yapmak istediğim 4.uluslar arası ossursa dinlenecek insalar sempozyumuna onur konuğu olarak davet edilmesi gereken ulvi insan :D herkese canlı performansını şiddetle tavsiye ederim ilker çinde bile olsa bulun:D

slm...gercekten ıyı ama tamamına ulaşabılırsem cok sevınırım..ılker yolun acık ola:) :LOL: ;) muzik senı kutasasın

Bende istiyorum demo demo demo demo :) Örnekleri çok beğendim, en azından "Bizim Odamız" şarkısını gönderirsen sevinirim. Albüm filan var mı yakında?

Başarıların devamını diliyorum...

müzik adına bütün fedakarlıkları yapan gitarı en büyük aşkı olan canım kardeşim her ne kadar seni dinlediğimde beni alkol komasına sokmak için çalışsanda seni müziğini çok seviyoruz herkesin dinlemesini şiddetle tavsiye ediyorummmm

sanırım çoğunuz bu başlığa yazmak için üye olmuşsunuz... hadi bakalım bende dileyeceğim şimdi demoları, umarım anlattığınız kadar kalitelidir... solo projeleri her zaman desteklemişimdir...

mbk demiş ki:
sanırım çoğunuz bu başlığa yazmak için üye olmuşsunuz... hadi bakalım bende dileyeceğim şimdi demoları, umarım anlattığınız kadar kalitelidir... solo projeleri her zaman desteklemişimdir...
Evet aslında öyle oldu :D bu forumda bazıları düşüncesiz ve saygısız geliyor bana, açıkçası ben bu yüzden pek bişey yazmıyordum.. nickimi şifremi unutmuşum girmediğimden. Ama İlker'in ismini duydum hemen üye oldum.. Bu kadar yeni üye toplayabilmesi ne kadar güzel bişey.. hatta dikkat bile çekmiş :LOL:
Tebrikler İLKER :wink

Geri