fungu

yok yok ben fungu grubu üzerinde bir uğursuzluk bulutunun dolaştığını düşünüyorum bazen ama bu arlar nazar değmesin iyi iyi:) yakında bi yerlerde olabiliriz yine arkadaşlar üzülmeyin haber veririm burdan gelirseniz çok sevinirim:)
kafiyeli oldu sanki...

Çok seviyorum funguyu, onu sevelim, koruyalım! özellikle zeynep'e derin saygı ve sevgilerimi sunmaktan kendimi alıkoyamıyorum. cuma günü görüşürüz diyorum.

Ali

fungu ya kardeş gruba selamlar olsun... cuma gününün bütün dertlerini paylaştığımız ve bizle aynı dertleri yaşayan kader dostlarımız:))) zynepçiim ben dummy hakkında bir haber duydum umarım doğru değildir, roxane çalarken bekliyoruz:))))

fungu dedınmı orda durucaksın ...şoyle bıranı yudumlayıp dınlemeye başlııcaksın..o samımıyetı ,guzel sesi ,iyi parçaları dinleyip zevkleneceksın...ankarada en ilgi duyduğum cok sevdiim bir gruptur..kader arkadaşlarımızdır..roxanne vokalıstımızıde ihtiva eder..goruşmek üzere fungu.....

fungu adina tesekkür ediyorm bütün hot sauce elemanlarina,teveccünüs efenim ..sizi burda görmek pek hos oldu hakkaten:)
ama ne yazikki artik dummyde calmicas,uzun bi süre düsündük naapsak ne etsek die ama bazi nedenlerden dolayi orayi birakmanin daha ii olcagina karar verdik..sizinle ayni sahneyi paylasmak pek eglenceliydi..gene arasira zeyneple gelir depinir egleniris felam fesmekan:)

FUNGU BU CUMADAN İTİBAREN HER CUMA 'BİZİZ' DE 23.00 CİVARI SAHNE ALMAYA BASLİYOR. :!: :!: ..

yeri tunus caddesi sonunda 106/6..tunalidaki mcdonaldin caprazindaki binanin 3. katina tekabül ediyo...eskiden türkce rock caliomus el deistirince tarzinida degistirio...biz gördük sevdik vala beklioss.. :LOL:

ortalığı bok götüren bar piyasasına rağmen kaliteli şeyler çalan, seyirci gelsin zevzek şeyler çalalım mantığına karşı çıkan ender gruplardan biridir fungu. tabi ki gideceğiz efendim biziz'e, desteğimizi eksik etmeyeceğiz. demoyu dört gözle bekliyorum zira acayip merak ediyorum. zeynep'e kocaman selamlar, fungu'ya sevgiler. ve buradan kocaman bir dido fırlatıyorum sahneye ;)

O ortamın nesini beğendiniz ki, %60 oranla trav vardı. ilk geceniz olması nedeniyleydi herhalde ses düzeninin bozukluğu, önce her bassa vuruşta sarsıldık sonra da fungu artık drum'n bass grubu mu oldu diye düşündük, tolga abiye sevgiler tabi ki. Yine de iyiydi umalım da böyle gitsin.

o gün gec kaldi bi ton aksilik yüzünden,azcik azarimizi yedik soundcheck yapamadik sonrasindada..o yüzden kontrolsüz oldu sound.. :? tolga da ecel terleri döktü ilk defa kullandigi mixer de ..elinden geleni yapti genede..
bi daa uslu cocuk olup erken gitcez bara :p
bizden de kimseyi cagiramadik alalacele..sanirim en küsel duygu smiths caldigimisda ilk defa birilerinin parcayi bilip tepki vermesiydi hakkaten:)
bence gayet güsel mekan ortam zamanla dgisir zaten kimse bilmio orayi daha..sahibide elinden geleni yapio iyi bi yer olmasi icin...
tek sorun sanirim dj in aralarda caldigi müzikler onun disinda memnunus gayetten ;)
saolun geldiinis icin de efenim : :p

Arkadaşlar yine epey bi biriktirip cevap yazıyorum ama öncelikle hot sauce grubuna burdan selamlar sunuyorum ve çok teşekkür ediyorum:) bilahare görüşmek üzre diyorum,akabinde bedroom drunk'ın basçısı ve vokali hanıma da burdan sevgiler saygılar diyip nice konserlere ve çikolata fırlatmalara diyip ozam arkadaşımıza bir soru yöneltmek istiyorum trav derken ne kastediyo travesti mi? eğer öyleyse ben öyle bişey görmedim yaw nerde travesti vardı? Mekan oturmadı umarım oturur ve güzel bi yer olur saygılar:)bu cuma hepinizi bekliyos desteğe çünkü siz gelirseniz güzel bi yer olcak

çok teşekkürler ya vallahi çok mutlu oldum:)
biziz'in içi pub gibi biraz borsa tadında yani koltuklar fln ama keyifli bi yer olucak gibi gözüküyo bi de şöyle bi yanı var arjantin bira 3 milyonmuş ve böyle gelen insanların oturup muhabbet etme gibi bi şansı var illa ayakta durup müzik dinlemek gerekmiyo o açıdan sevdim ben tabi ortam nası şekillenicek onu bilmiyorum yani bizi dinlemeye takım elbiseli amcalar gelmez ama eğer sahibi olan amca orasını takım elbiseli conconların glediği bir mekan yapmak isterse bizi zaten orda dinleyemeyebilirsiniz artık o zaman daa öyle olur işte:)

Geri