Esp DV Serisi Hakkında

Selamlar
Esp'nin DV serisi istanbulda satılıyor mu? özellikle fiyatı falan bakımından DV-200'le ilgileniyorum.. fiyatı buralarda ne civardadır? gitar nasıldır,rahat mıdır,V şeklinde olması bi sorun çıkarır mu rahatlık açısından? şuan elimde Esp ltd Mh-50 var (bunu da 100 kere söyledim heh) . onu satıp bulabilirsem bunu almayı düşünüyorum ne derseniz nasıl bir alışveriş olur bu? (not: tahmin edilebileceği üzere thrash vs. çalıyorum, e gitar dave babanın olduuna göre ses bakımından pişman olmiycağımı sanıyorum,ne doğruluğu var bilmem)

vardı pera müzikte bi ara bende almak istedim ama jackson kv2 daha ağır bastı tabi para olunca :mrgreen: .Jeff waters da bildiğim kadarıyla dv8-r çalıyor ltd isminden anlaşılacağı gibi esp değil.Git bir dene bence içine sinerse al gzüel görünüyor gitar,manyetiklerde iyi ben çalmadığım için tek bilmediğim şey çalımı jeff baba çaldığına göre o da iyidir herhalde :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
amerikada dv8r 800 dolarmış.. perada 1150 euro
dv-200 de 480-520 dolar arası değişiyo amerikada

ya ühühühü amerikaya gitmek istiyorum

dorlin demiş ki:
amerikada dv8r 800 dolarmış.. perada 1150 euro
dv-200 de 480-520 dolar arası değişiyo amerikada

ya ühühühü amerikaya gitmek istiyorum
evet maalesef amarigada bence hiç bişey yok güzel yurdumuzda olmayan,hiç de gitmek istemem ama sırf bu yüzden insanın bi 3-4 saatliğine amerikaya ışınlanıp gelesi geliyor(gelesi gelmek süper laf oldu bu :LOL: ) keşke dv8r'lerin bu sadece caponyada satılan espnin cherry sunburst tarzı renkleri de olsa piyasada çok güzel olur,bu caponlarada gıcığım zaten :D

Esp'nin en sevmediğim modeli diyebilirim dv serisine,normal v kasalardan daha büyük olduğundan gözüme çok orantısız geliyor :) O kadar parayı verebileceksen esp'nin daha güzel serileri var bence.Fiyatı dv-8r ye yakın olan Jh-600 veya M-1000fm'i alternatiflerin arasına katabilirsin mesela.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hmm..
ya taktım ben bu gitara kafayı :D
ama tabi ufku genişletmek lazım. kelly'lerin fiyatları ne kadar? ke-3'ün falan? bi de türkiyede nerden güvenilir olarak alınır k jackson

signature gitar alınmaz be abi.. hem daha pahalı hemde üstünde elin hırbosunun imzası var.. benim gitarımda niye o herifin adı yazsın yaw.. :(

V iyidir iyidir,bi de oturarak çalınamayacağı iddia edilir,külliyen yalan, bence oturarak ta çok rahat çalınıyor.V konusunda Jackson'ı tek geçerim ben bu alemde.Buradan da Dave MUSTAINE' i kınıyorum esp transferi için.:) hehe.lafa bak lafa " bi esp yi ancak elinize aldığınızda anlayabilirsiniz..." ulan çakal sanki ilk defa alıyo eline esp,promosyoncu çakal işte neyse çok gevezelik ettim,kolay gelsin.

Geri