Koza

Bundan 2 sene önce ilk single'ını paylaştığım pek sevgili grubum Koza konser verecek kıvama geldi. İlk konserimizi Peyote'de 24 Aralık Çarşamba gecesi vereceğiz. O gece planı olmayanları bekleriz. Bütün bestelerimizi çalıp duracağız. Gelip yorumlarsanız "şöyledir böyledir" derseniz ne mutlu bize.

facebook evet linki aşağıda;


bu da afişimiz :)

upload_2014-12-21_16-49-4.png


Kalın sağlıcakla :)
 
Hocam başarılar diler naçizane o bu ne dediye çok takılmamanızı öneririm. Yine de siz bilirisiniz :)
çok teşekkürler. tabi dediğin gibi o bu ne dedi çok umursamamak lazım ama özellikle bilen insanlardan iyi ya da kötü yorum almak motive edici oluyor. bilmeyen ve yalnızca dinleyen insanların yorumları da ayrı değerli kime ne kadar hitap ettiğinizi nasıl bir etki bıraktığınızı görmenizi sağlıyor. 2,5 senedir devam ediyoruz bir şekilde. Bir albüm planımız da var ama ne kadar işler nasıl olur göreceğiz. sağol tekrar :)
 
Selamlar,

Peyote'de olacağız bir Haziran akşamı. İşi olmayanları işi olanları ama lan ben rockstar orhan için işimi bile ekerim bee yürü bee diyenlerinizi bekleriz. hayatın sırrını vereceğiz gelin tanış olalım. :D

Koza Peyote Haziran.jpg
 
Selam ederim,

Pek sevgili grubum Koza'ya instagram hesabı açtık. Malum artık oraya kaydı bu tür işler. Facebook ve Twitter'dan ziyade Instagram sanırım kompakt, çabuk ve kolay yapısı nedeniyle daha bir tercih edilir oldu. Grup hakkında ufak videolar, konser afişleri, konserden, provadan fotoğraf paylaşımını ilk bu kanaldan yapacağız artık. Sizler için görünmez bizler için bebek adımı olan bu adımla ilgili şöyle bir bilgilendirme yapayım dedim. İlgisini çeken buyursun. Takibe takip beğeniye beğeni sonuçta :D :geek:

Koza Band İstanbul (@kozabandistanbul) • Instagram photos and videos

IMG_2362.PNG
 
Fotoğraf işleri ve grafik tasarımlarını kim yapıyor? Gerçekten güzel.

selam @antbalci beğenmene sevindim. övgüne teşekkürler :)

şöyle oluyor ; fotoğraf işleri için bugüne kadar üç farklı arkadaşımızla çalıştık (hem konser fotoğrafları hem sosyal medyaya fotoğrafları). fotoğrafla uğraşan çevremizdeki insanlardan rica edip bugüne kadar üç farklı çekim yaptık (kadro değişti) sağolsunlar benim de beğendiğim işler çıktı ortaya hep. onun haricinde afiş tasarımlarını ben yapıyorum. bazı afişlerin fotoğrafı da bana ait oluyor. mesela son 17.06.15 peyote konserinin afiş fotoğrafı ve tasarımı bana ait ama ilk 21.12.15 peyote konserinin fotoğrafı doğacan oflas diye bir arkadaşımıza ve afiş tasarımı bana ait. ilk yayınladığımız single dünya susunca'nın lyric video'su ve o dönemden beri değişmeyen koza logosu da bana ait (aslında logo yine ceren begüm diye bir arkadaşımızla ortak çalışma)

bu şekilde imece usulü gidiyor şimdilik. aslında derdimizi anlatabildiğimiz sürekliliği olacak bir profesyonel ya da gönüllüyle çalışmayı isterim ama şu ana kadar öyle birini bulamadık.

bana gelince tamamen ittir kaktır yöntemlerle prof.luğa yaklaşmayacak şekilde oluşturuyorum görselleri :)
 
Selamlar,

Bir Duende Creative oluşumu olan Biz Geldik Koza'nın 3 parçasını kayda aldı. Performans Kadıköy Karga'da gerçekleştirildi. Yorumlarınız, diyecekleriniz, beğenirseniz beğenileriniz ve paylaşımlarınız bu yolda bizim için çok değerli. Artı olarak bir de soru - cevap kısmı var. Buyrun; 
Her ne kadar tanıdık gelse de (bunca yıl müzik dinleyince her şey bir şeylere benziyor işte) Suda isimli parçanızı oldukça x 2 beğendim... Girişiyle beraber sonuna kadar dinlemek istedim.. "Sade olan zordur" der dururum, sadeliği basite düşmeden yapmak birikim ister.. Parçanın performans kaydı güzel de mixli masterlı kanal kaydını da dinlemek ayrı hoş olur.. Bir de Dünya Susunca isimli parçanızın girişi de güzeli.. Tebrikler..
 
Her ne kadar tanıdık gelse de (bunca yıl müzik dinleyince her şey bir şeylere benziyor işte) Suda isimli parçanızı oldukça x 2 beğendim... Girişiyle beraber sonuna kadar dinlemek istedim.. "Sade olan zordur" der dururum, sadeliği basite düşmeden yapmak birikim ister.. Parçanın performans kaydı güzel de mixli masterlı kanal kaydını da dinlemek ayrı hoş olur.. Bir de Dünya Susunca isimli parçanızın girişi de güzeli.. Tebrikler..

Yorumun için çok teşekkürler. Laf olsun diye demiyorum. Cidden yorumlar çok değerli. Tabi ki bir şeylere benzetmen çok normal. Çok özgün bir iş yapmıyoruz zaten. Öyle bir iddiamız yok. Suda'yı beğenmene sevindim. Diğerlerine göre daha sesli, melodik, bir tık daha değişik trafikli bir parça. Ben de severim Suda'yı. Sade olan zordur deyişine ve deyişle ilgili yorumuna katılıyorum. Umarım bir gün tüm parçalarımızı istediğimiz gibi kaliteli şekilde kayıt edip albüm haline getirebileceğiz o zaman sana Suda'yı kanal kayıtlı prodüksyonlu şekilde dinletme şerefine nail olabiliriz. Teşekkürler tekrar güzel ve samimi yorumların için.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler