Line6 Pod Pro + Line6 Floorboard

Daha önce ilgili başlığa mesaj atmıştım fakat görünen o ki ordan tatmin edici bir bilgi alamıycağım; bende bu yüzden ayrıca bir başlık açmak istedim. Arama yapmama rağmen istediğim bilgiyi bulamadığımdan buraya başlığı açıyorum...

Arkadaşlar ben Line6 Pod Pro + Floorboard un Türkiyedeki 2.el fiyatlarını merak ediyorum. Hangi fiyat aralığındadır? Aletlerin ikisi veya ayrı ayrı her biri hangi fiyatlardan gitmektedir? Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

Bu ikiliyi almak istiyorum fakat Pod Pro nun üretimden kalkması Amerikadan getirtme şansımı düşürdü bu yüzden ilgili arkadaşların bilgisine danışmak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Abi yeter valla deşme yaramı fena oluyorum...

Bi bulursam uygun fiyata sen görürsün o zaman bak nasıl alıyorum! (seninkileri kaçırdığıma yanarım ben vallahi cillop gibiydi srv de bakmıştım aletlere ah ah...)

arkadas bu aletlerin fiyatı türkiye piyasasında bakacak olursan sana yaklaşık 2000YTL ye mal olacak(PODpro+line6FBV) için. Sen bunların ikinci elini bana göre 1000 YtL civarında bulursun. Çok Zor bi ülkede yaşıyoruz halbuki ABD de bunları senin burda aldığın ikinci el fiyatından daha düşük bi fiyata 0 ını alman Mümkün. Çok Zor bi ülkede yaşıyoruz...

mberecat ilk olarak ilgilenip mesaj attığın için teşekkür ederim...

Açıkçası ben bu aletleri Türkiyeden sıfır almayı hiç düşünmüyorum. Şuanda Amerika ile temas halindeyim fakat Pod Pro nun üretimden kalkması bulmak konusunda biraz zorluklar çıkartıyor. Ama Türkiyedende Temiz 2.el bulursam anında alırım.

Buarada alıcağım footcontrol fbv değil "Line6 Floorboard"...

Eğer 1000ytl ye (yaklaşık 750$ civarı) bulursam hiç kaçırmam açıkçası...

(Alım satım a başlık mı açsam ne yapsam? :D )

Abi açgözlülük işte neyaparsın? :D

Valla rack e geçmek istiyordum aslında uzun zamandır. Şimdi hazır gaza gelmişken bununla başlayalım sonra G-maj falan şeklinde katları doldururuz 8)

line 6 pod pro yu 2. el ebay'den, tami tamina 1000ytl ye aldim.bunun icine 210 dolar shipping dahil idi.Geldignde gayet guzel paketlenmis gayet temizdi ve FedEx le geldigi icin 5 gunde geldi. tek sorun 110 volt olmasiydi,ki en yakin elektrikciye gidip bir transformator alinca bu sorunda cozuldu.floorboard yok ama,guzel bir clean ses ayarlayip boss metal zone dist. ile cok guzel sonuclar aliyorum.ozellikle kayitlarda PRS SE soapbar 2 gitarimla cok temiz bir sonuc aliyorum.dolgun ve tatmin edicii.

Ödediğin fiyat biraz fazla değil mi? Gerçi ne zaman ürünü aldığnı bilmiyorum o yüzden bu konuda direk yorum yapmam yanlış ama ebay de floorboardla senin aldığının altında fiyata satılıyor şimdi. Açıkçası ebay e tam güvenemiyorum. Ebay den ziyade satıcılara. Bir terslik olduğunda paranı geri almak işkenceye dönüşebiliyor. Ama bu cihazı edinmek istiyorum gerçekten. Eğer güvenebilirsem satıcıya anında alırım.

Buarada Pod Pro nun sesleri bana Pod Xt Pro dan daha doğal geldi. Bu benim subjektif yorumum mudur yoksa bunu tecrübe eden başka arkadaşlarda var mı?

Perfectionist demiş ki:
Ödediğin fiyat biraz fazla değil mi? Gerçi ne zaman ürünü aldığnı bilmiyorum o yüzden bu konuda direk yorum yapmam yanlış ama ebay de floorboardla senin aldığının altında fiyata satılıyor şimdi. Açıkçası ebay e tam güvenemiyorum. Ebay den ziyade satıcılara. Bir terslik olduğunda paranı geri almak işkenceye dönüşebiliyor. Ama bu cihazı edinmek istiyorum gerçekten. Eğer güvenebilirsem satıcıya anında alırım.

Buarada Pod Pro nun sesleri bana Pod Xt Pro dan daha doğal geldi. Bu benim subjektif yorumum mudur yoksa bunu tecrübe eden başka arkadaşlarda var mı?
ben varım :D :D

ayrıca ben pod pro+floorboard ın $650 ye gidebildiğini bile biliyorum.. ...........

Bealtaine demiş ki:
Perfectionist demiş ki:

ben varım :D :D

ayrıca ben pod pro+floorboard ın $650 ye gidebildiğini bile biliyorum.. ...........

Acı cektirmekten zevk alan insan modeli: şekil 1.a

Zaten ya bu aleti alıp kurtulucam ya da çağrı abimiz bizi kahırdan öldürecek. Teşekkür ederim, ben onu 700$ sanıyordum 650$mış. Ben Amerikadan GT8 i 650$ getirdim kargo dahil. İntihar mı ediyim artık bunu mu istiorsun? Neyse yarın sendeyim konuşuruz. Senin aletleri alan çocuğu bir bulsam aklını çelicem bak bunu taşıma al sana gt8 falan diye alıcam elinden aletleri (ciddiyim) :twisted:

yardım lütfennn

yarın büyük bi ihtimalle pod xt live pedalımı pod pro rack+fbv floorboard ile takas edicem kafakafaya, karışıklık olmasın dediğim gibi 'pod pro rack' pod 'xt' pro değil yani... amacım şu, artık vokalde yapıyorum, o yüzden çok efekt kullanmıyorum, pod xt sadece kayıtlarda kullanırım diye duruyodu son zamanlarda, öyle olunca pod pro kayıtta daha iyi performans verir diye düşünüp takas teklif ettim, büyük olasılıkla yarın yapıcaz takası, ama bi fikir aliim dedim, canlıda ve kayıtta kıyaslandıında aralarındaki fark nedir tam olarak? ton olarak tabii.. pod xt live'ın sahnede rahat olduu açık zaten.. teşekkür ederim bilgi veren herkese şimdiden

Tamamen subjektif yorumumdur (bu başlığıda pod pro almak istediğim dönemde ben açmıştım.) bana pod pro , xt serisine göre çok daha doğal geldi. Bilmiyorum belki denediğim zamanki halimden belkide başka faktörlerden ama öyle geldi. Bunu tek tecrübe eden ben değilim ama. Aynı şekilde düşünen başka birçok kişi var.

Daha sonra pod pro nun yanına belki bitanede g-major alırsın fx loopta kullanırsın. Çok güzel bir kayıt racki olur işte. Sahnede de çok rahat edersin floorboard ile.

Geri