Echoes

tele989 demiş ki:
Pacman olarak solak davulcuları pek seviyoruz.. keşke bizim de davulcumuz solak olsa diyoruz :D neyse saygılar sevgiler bol mangallı günler dileriz

Alın len solak davulcuyu çevirin çevirin yiyin boğazınızda kalsın aç herifler..ondan iyi kuzu çevirme olur bak.gerçi erdinç davulcuyu tümden yutsa çiğ çiğ banamısın demez kangal diye gezinir..:)

herneyse,arkadaşlar malesef bu akşam Yolcu'da Echoes sahne alamayacaktır..Yakın konserler var haber vereceğiz..
Mangal ise herkesin iyice acıkması amacıyla tekrar bi-iki hafta ertelenmiştir,ilgililere duyurulur..

eheh onursalcım,malumunuz para biriktiriyorum mangal için programlar aksadıkça piknik uzuyor ne yapalım..:)ama ayıpsın sen gel bi ara buluşalım hostadan tavuk döner ısmarlicam..:)
aslında bilerek yapıyorum onur,erdinç,batur,burak dörtlüsünün bi süre aç kalması lazım onların sağlığını düşünüyorum yani..:)
söz piknik geç olacak ama tam olacak..grüşürüz.

:D :D tamamdır. Tavuk döner tok tutabilr bir süre. :D

burağı bilmiyorum da onur erdinç batur aç kalırsa seni de yer beni de yer. :D

Görüşürüz. Evet forumu laçkalaştırdık ama naapalım. :)

12 Mart Çarşamba ZEBRA - Farabi sokak
20 Mart Perşembe TRAFO - Konur caddesi

Her Cuma YOLCU - İnkilap sokak

Artık bestelerimizi daha sık çalmaya çalışacağız..
Görüşmek üzere.

Echoes bu akşam Yolcu Bar'da..
Bizden sonra malesef Guru sahnede olmayacak.Gece 12'den sonra orada olanları hoş bi sürpriz bekliyor..
Görüşmek üzere..

Bence bu gidişle yakında sizde cennetlik olursunuz be abi;mangal yanına alkol üstüne halısaha maçı pek akla uygun değil,bari davulcumuzu sürüklemeyin yanınızda..:)
Kingusa velvete ekosa(peknemi orda göremedim) afiyet olsun..

Cuma günü aynı saatte YOLCU'da olacağız..Görüşmek dileğiyle..

Herkese selamlar.Echoes 2 haftalık program;

3 ve 10 Nisan Perşembe TRAFO BAR
13 Nisan Pazar IF PERFORMANCE HALL
Her Cuma YOLCU BAR

Görüşmek üzere..

bugün Yolcunun diğer gruplarıyla birlikte Hard'n Heavy Unplugged2 konserinde çalacağız.Geçen seneki gibi keyifli olacağını düşünüyoruz.Güzel küçük sürprizlerimiz var.Görüşmek dileğiyle..
saat:16:00-...

Okuldayken, "lan 1 saat boşluğum var panayıra bi gideyim bakayım " demiştim. Bir gittim ki echoes var, sanırım daha sevindirici bir tesadüf olamazdı. Her zamanki gibi çok başarılı ve eğlendirici bir performanstı. Başarılarınızın devamı dileğiyle... Bu arada ilk çaldığınız besteyi çok sevdim. katakulli idi sanırım adı. Belirtmek istedim...

98583253np8.jpg

Gruplar 17:00 - Echoes
18:00 - Roundabout
19:00 - Euthanasia

Baskent Universitesi Muzik Toplulugu'nun bu sene dorduncusunu duzenledigi Rock The Baskent'te gorusmek uzere..
Roundabout adina basarilar :)

Geri