Tasma

poetic denen şahsiyet ozan olmaktadır...

akın'ın eline bizim demo nasıl geçmiştir...karanlık savaşçılar kimlerdir...konserde ikiye ayrılın ben bağırınca pogo yapın diyen grup kimdir,nedir???

bunların hepsi birer muamma ve birisi tarfından cevaplanası sorulardır...

bilmiyorum laf ağızdan çıktı artık o lafları kim dediyse dedi. bunun altındamı kalcaksınınz kurtarın namusunuzu.benim bildiğim ozan karşılığınını iç çekinmeden verir. yoksa yanlışmı biliorum

bazı şeyler benim için önemli heraldeki tam uyumak üzereyken yataktan kaldırıp bunuları yazdırdı.. acaba benim kadar bu punk olayında birlik olmaya dayanışmaya önem veren varmı acaba.vardır varsa çok sevinirim. benim uyuz olduğum şey insanların benim neler düşündüğümü, içten neler hissettimi ne kadar çok şey yapmak istediğimi bilmeden böyle saçmasapan önyargılarda bulunmalarıdır.

sertach bi korse de kıçına takıcam yakında..agzınla gotun bir oynuor vahset ve gözyası.. ayseye veririm arabayı yan koltugada seni oturturum bi mudanya turu attırırım .. o zaman full korsespor olursun işte ;)
kaan'ın dedikleri gelio aklıma joya ya gittikten sonra ehe..hafız atalım ya hafız atalım valla!

hafız bende seni o bodrumda labut çeviren iki turistin yanında çalıştırmaya başlarım sonra bak bodrum yerlileri ne yapıo
bak şimdi arabayla şu köşeye kadar gidin radyo daki müziği kapatmayın burdan dinlicem

bodrum yerlisi ne olm yaa. eheh.. Cesur Şahin Selami, Oturan Boğa Mehmet mi bunnar?....

Ayşe ile gezerken işemek haram abicim ben bunu anladım artıkın ...

Yarın rashit konserine gelecekler bana isimlerini versinler.. bende kaymakamlığa gidip isimleri .. onaylattırıp daha sonraki zamanlarda bir olay olduğu zaman yüce türk adaletinin pençesinde.. savrulup duran insanlarla beraber eylence dans müzik (kafam 21982791872 dunya) ;) ;) ;)

tasma kasma olaylarııı bunaltıcı şafak daraltmasına lokum gibi gelen 'ama aslında durduun olduun yerdesin' nakaratlı parçanıszdan dolayı hepicinize teker teker teker teker [malum her şahsa bir teker] sevgi dolu özlemlerimi iletmei kendime bir alacak verecek meselesi haline getiririm bilinee!! baş vedahi bidahi baş

acil şifalar nediyim üzüldüm..

öhöm
tasma pabucu yarııııımm çık dışaaarrrıııı oynayalım ..takılalım.. güzel dünyaya güzellikler katalım

only smoke.. ;)

az önce kurbanın ikinci albümünün çıktığının haberini aldım haberiniz ola ters kurban sert gibi bi ismi varmış umarım biran önce parisede(doğunun) gelirde alırım.
bu arada seko umarım bu hastalığa sen yakalandığında umarım sanada ben acil şifalar dilicem... biliosun kaçınılmaz son..

grubun bir demo kaydı elbette bulunmakta,fakat şu an demo üzerinden başka projelerle ilgilenildiği için piyasanın içine sokmak istemiyoruz.bu şarkıları şimdilik sadece TASMA konserlerinde veya Bursa'da belli rock çalan mekanlarda dinleyebilirsin.umarım pek yakında yasal olarak çıkmış bi albüme ulaşma imkanın olur...hepimizin istediği gibi...
bu arada akıncım son 2 gün sanırım,eğer bi aksilik olmazsa önderle birlikte seni havaalanında karşılamayı düşünüyoruz.hadi bakalım,akalım...

Geri