440 (Rock) - Ankara

niye utanalım cancığım,gurur duyuyoruz,özümüzden ayrılmayız...metalciyiz be abicimm napalım :metalhead ,her ne kadar bestelerimizde farklı isek de özümüzüde katıyoruz icabında...megadeth ölürüm sana :D

Metalciysek adam değil miyiz ulan? Biz de insan gibi yaşamak istiyoruz. Hem yıllar sonra Türkiye'ye eurovision'u kazandıran bestenin sahibi de eski bir metalci değil midir. Ha ha... Everyway that I caaaan :D

fonurb demiş ki:
Metalciysek adam değil miyiz ulan? Biz de insan gibi yaşamak istiyoruz. Hem yıllar sonra Türkiye'ye eurovision'u kazandıran bestenin sahibi de eski bir metalci değil midir. Ha ha... Everyway that I caaaan :D

"Senin için bütün zaferlerim Sertap" şeklinde eurovisionu da kazandırdım bak sana gibi şarkı bile yapmış eleman.
Nerde şimdi iki popçu olan elemanın çaldığı Trail Blazer albümü. :metalhead
Prodüktor Deniz Durdağ albümünüzü ne zaman yapıyor?

son gülen parçanızı nokia yarışma zamanı dinlemiştim aradan zaman geçti forumu görünce yazmak istedim...

grubun formuna uygun istediginiz tarzda gerçekten çok iyi bir şarkı olmuş elimde sadece son gülen parçanız var şimdi digerlerini de indiriyorum başarılar diliyorum:D

ONUR VE BURAK abiye de burdan tekrar selamlarımı iletiyor ve de her zman için ter türlü destegim de arkanızda abi...12şubatta yaptıgımız olayı da 440 için de yapabiliriz bana tekrar ulaşırsanız sevinirim hade kendinize çok iyi bakın çok başarılar diliyorum SON GÜLEN olmanız dileklerimle...

son gülenin kaydı çok daha iyi olmuş diger 2 parçaya hep sonunda ve zehir e göre...

hep sonundanın gitar melodisi gerçekten çok hoş olmuş...

zehir'in ise yalnızca nakarat kısmı sardı baya diyebilirim...

ama en başarılı kaydınız ve parçanız son gülen olmuş diyebilirim...

teşekkür ederiz can ii dileklerin için ve yanımızda olduğun için,gönlümüzden geçen olur inşallah...

Ve my__kantale;evet kayıt olarak son gülen daha ii,çünkü diğerlerii daha önceleri yaptığımız bir kayıttı,tabi daha sonra öğrenilerek geliştirerek kendimizi daha da ii olmaya çalışıyoruz,senin de ii dileklerin için ve yanımızda olduğun için çok sağol...

440'ın son gülen adlı parçası alanya'da 12 ŞUBATTA MELATONIN'ini sahne aldıgı mekanda gün içerinde sık sık çalmaktadır bu asyede meltonin besteleri baya bilindik hale gelmişti ve de sevilmişti umarım 440 içinde bu girişimimiz olumlu sonuçlanır ve davulnuz döner biran evvel askerden...

girişim sonuç werdi 440'ı gelip soranlar baya olmaya basladı az önce çalan şarkı wardı ya diye soruya 440 diye cevap veriyoruım ertesi gün tekrar gelio ben bulamadım sende war mı albumleri diye :D

my__kantale demiş ki:
girişim sonuç werdi 440'ı gelip soranlar baya olmaya basladı az önce çalan şarkı wardı ya diye soruya 440 diye cevap veriyoruım ertesi gün tekrar gelio ben bulamadım sende war mı albumleri diye :D
ne albümü yahu :? ülen benden habersiz albüm mü çıkardınız yoksa :LOL:
şaka bi yana, iyi çalışmalar ve başarılar dileriz efenim. ;)

my__kantale ,girişimlerin ve desteğin için çok sağol..bu haber gerçekten çok sevindirdii...kendimizi anlatıpp birilerine ulaşabildiysek ne mutlu bize...tabii bize daha çok çalışıpp daha iii şeyler üretmek düşüyo...zaten kendimizi de buna adamış durumdayız...albüm hepimizin isteği,inşallah şansımız açılırr olur bişeylerr...inşallah diyoruz...kendinize ii bakın..

nedir bu sessizlik sakinlik ne kadar gelme ihtimalim çok düşük de olsa en azında konser haberi duymak istiyorum ben ya aaa oturdunuz sustunuz kaldınız az kaldı davulcu da geliyor...

slm arkadaşlar, slm ankara...artık istanbuldayım, 440' ın istanbul şubesi olarak özgür ve ben :D biliyorum sessiz ve sakin bir 440 olduk epeyce...ama grubum ve ben nerede olursak olalım yeni şarkılarımızla, yeni bestelerimiz,program ve konserler olmak üzere yeni projelerle yine karşı karşıya gelicez...müziğe ve hedefe bir adım daha yakınızz...sevenlerimizle buluşmaya az kaldı...hep gayret ettik...ve gayret etmeye devam edicez...ankaralı gruplar, hepinize başarılar...herşey dilediğiniz gibi olsun...

Geri